Demet Özdemir’den hayranlarını şaşırtan bir paylaşım!

Demet Özdemir’den hayranlarını şaşırtan bir paylaşım!
Demet Özdemir’den hayranlarını şaşırtan yeni bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabını yoğun kullanan ve canlı yayınlarla dikkat çeken güzel yıldızın son paylaşımı ne?

Yaptığı paylaşımlarla her zaman gündem olmayı başaran Demet Özdemir’den hayranlarını şaşırtan yeni bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabını yoğun kullanan ve canlı yayınlarla dikkat çeken güzel yıldızın son paylaşımı ne? Hayranları nasıl bir tepki verdi? İşte yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırtan Demet Özdemir’in açıklamaları. Şimdi detaylar

Demet Özdemir’den hayranlarını şaşırtan bir paylaşım!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Demet Özdemir, koronavirüs nedeniyle karantina günlerini herkes gibi evde geçiriyor. Oyuncu, bu süreçte sosyal medya paylaşımlarına önem veriyor. Öyle ki sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerin başında geliyor. Gün geçmiyor ki yeni bir paylaşım yapmasın ve bir konu hakkında yorum yazmasın. Bu seferki paylaşımı hayli iddialı olan Demet Özdemir’in sarı saçlarını görenler çok şaşırdı ve takipçileri yeni imajının çok yaklaştığına dair yorum yazdılar.

Oysa Gerçek Çok Farklı!

Şu var ki Demet Özdemir halinden memnundu ve yeni bir imaj denemesi yapmamıştı. Yaptığı ufak bir şakaydı. Gençlerin gözdesi olan bir sosyal medya efektiyle saçlarını sarı gibi gösteren Demet Özdemir, soru işaretlerini gidermek için bir de açıklama lüzumu duydu. Instagram hesabının hikâye bölümünden yeni bir paylaşım yaparak sarışın olmadığını söyleyen Demet Özdemir tebessüm ettirdi.

Demet Özdemir Kimdir?

1992'de Kocaeli'de doğan Özdemir sıkıntılı bir çocukluk geçirdi. Anne ve babası boşanınca annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşını ve orada yaşamaya başladı. İlk önce Bengü'nün dans ekibinde yer alan Özdemir sonradan Efes Kızları kadrosuna transfer oldu. Dansın kendini tatmin etmediğin anlayınca Studio Oyuncuları'nda eğitimlere katılarak iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. 2012 yılında oynadığı Pegasus reklam filmi ile tanınmaya başladı. Dizi oyunculuğu kariyerine 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Aylin karakterini oynayarak başladı. Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde “Sanem" karakterini canlandıran güzel oyuncu bu dizideki performansı ile Ortadoğu’nun en prestijli ödül töreni MureTv Dizisi D'or Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü. Canlıtv platformu olarak başarılar diliyoruz.

Rol Aldığı Yapımlar

2013 Sana Bir Sır Vereceğim (Tv Dizisi)

2014 Kurt Seyit ve Şura (Tv Dizisi)

2014 Kaçak Gelinler (Tv Dizisi)

2015 Tut Sözünü (sinema filmi)

2015 Çilek Kokusu (Tv Dizisi)

2016 No: 309 (Tv Dizisi)

2018 Erkenci Kuş (Tv Dizisi)

2020 Doğduğun Ev Kaderindir (Tv Dizisi)

15-05-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar