Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik kutlama

Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik kutlama
Oyunculukta gösterdiği performansla dikkat çeken Demet Özdemir, çekindiği pozları paylaşıyor. Ünlü oyuncu son paylaşımında Oğuzhan Koç'un doğum gününü yaptığı paylaşımla kutladı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki performansıyla dikkat çeken Demet Özdemir'den şimdilerde aşk yaşadığı Oğuzhan Koç'a romantik kutlama geldi. Özellikle rol aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final sahnesinde giydiği gelinlik ile bir kez daha gündem olan ünlü oyuncu bir süredir şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşıyor. Sürekli verdiği pozlara bir yenisini ekleyen güzel oyuncu, arkadaşı Oğuzhan Koç'u neden dolayı kutladı? Şimdi detaylar

Demet Özdemir'den Oğuzhan Koç'a romantik kutlama

Oyunculukta gösterdiği performansla dikkat çeken Demet Özdemir, zaman zaman çekindiği pozları takipçileriyle paylaşıyor. Ünlü oyuncu son paylaşımında 36 yaşına basan Oğuzhan Koç'un doğum gününü yaptığı paylaşımla kutladı.

'İyi ki doğdun'

Bir süredir Oğuzhan Koç ile arkadaşlık yapan Demet Özdemir, 36 yaşına basan ünlü şarkıcıyı öpücüklere boğdu. Demet Özdemir, ayrıca resmin altına "İyi ki doğdun. Hep gül, hep eğlen" notunu düşerek takipçileriyle paylaştı.

Oğuzhan'dan Cevap Geldi

Demet Özdemir’in doğum günü jestine jestle karşılık veren ünlü şarkıcı o kareyi kendi hesabından paylaştı. Paylaşımın altına "Seninle" notunu düşen Oğuzhan Koç’un çok mutlu görülüyor. Oğuzhan Koç'un annesi Kıymet Koç da geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir'i Instagram hesabından takip etmeye başlamıştı. Canlitv platformu olarak ünlü çift ile ilgili gelişmeleri takipçilerimizle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Demet Özdemir Kimdir?

1992 İzmit doğumlu Demet Özdemir, annesi ve ablasıyla İstanbul'da büyüdü. Ünlü şarkıcı Bengü'nün dans ekibinde dansa başlayan Özdemir bir süre Efes Kızları ekibinde çalıştı. Oyuncu olmaya karar veren güzel yıldız Studio Oyuncuları'nda iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Pegasus reklam filmi ile sektöre adım atan Özdemir, 2013 yılında ”Sana Bir Sır Vereceğim” adlı diziyle adını duyurdu. Erkenci Kuş dizisinde “Sanem" karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu bu dizideki performansı ile Ortadoğu’nun en prestijli ödül töreni MureTv Dizisi D'or Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü. Demet Özdemir halen Doğduğun Ev kaderindir dizisinde başrol olarak görev yapıyor.

Rol Aldığı Yapımlar

2013 Sana Bir Sır Vereceğim (Tv Dizisi)

2014 Kurt Seyit ve Şura (Tv Dizisi)

2014 Kaçak Gelinler (Tv Dizisi)

2015 Tut Sözünü (sinema filmi)

2015 Çilek Kokusu (Tv Dizisi)

2016 No: 309 (Tv Dizisi)

2018 Erkenci Kuş (Tv Dizisi)

2020 Doğduğun Ev Kaderindir (Tv Dizisi)

14-05-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar