Dengi Dengine Konusu Ne ve Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Dengi Dengine Konusu Ne ve Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?
TRT 1 mini bir diziyi yayına hazırlıyor. 3-7 Haziran tarihlerinde yayınlanacak dizi beş bölümden oluşacak. Şarkıcı Murat Kekilli'nin de rol alacağı dizinin detayları haberimizde!

Dünya televizyonculuk tarihinde sıkçarastlanılan bir durum olsa da Türk Televizyon tarihinde çok nadir görülen bir durum mini dizi. En fazla beş bölümden oluşan ve seyirci için takip etmesi kolay olan bu tür dizilerin özel zamanlara göre hazırlanmasıda seyircinin ilgisiniçekmesi bakımından oldukça etkili. TRT bugünlerde bu tür bir mini diiyi yayına sokmaya hazırlanıyor. 3-7 Haziran tarihleri arasında izleyici ile buluşacak olan Dengi Dengine adlı dizi yalnızca 5 bölümden oluşuyor. Şarkıcı Murat Kekilli'nin de rol aldığı dizinin konusu ne, Dengi Dengi'ne de hangi oyuncular rol alıyor? Diziyle ilgili merak edilen herşeyi Canlıtv takipçileriiçin araştırdık.

Murat Kekilli Dengi Dengine Dizisinde

Dengi Dengine dizisi İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü ortak prodüksiyonuyla hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcılıklarını ise Ogün Şanlıer ile İbrahim Elma birlikte üstleniyor. Dengi Dengine dizisinin yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu otururken dizinin senaryosunu Osman Nail Doğan kaleme alıyor. Beş bölüm olarak planlanan dizide ünlü şarkıcı Murat Kekilli de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Dengi Dengine Dizisi’nin Konusu Ne?

Dengi Dengine dizisi, arkadaşları Toprak'ı bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora'nın; Toprak'ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışma hikayesini konu alıyor. Arkadaşları Toprak'ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak'ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi'nin odasında son bulur. Niyazi'nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Dengi Dengine Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosunda, sevilen isimler yer alıyor. Usta oyuncu Altan Erkekli'yi izleyeceğimiz Dengi Dengine dizisinde Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Ozan Çelik ve Murat Kekilli gibi isimler bulunuyor...

Yeni dizi Dengi Dengine 3 Haziran - 7 Haziran tarihleri arasında saat 20.00'de TRT 1'de izleyici karşısında olacak.

29-05-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar