Oyuncu Selen Öztürk Hangi Diziyle Ekranlara Dönüyor

TRT 1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisinin kadrosuna genç ve güzel oyuncu Selen Öztürk Kader olarak dahil oldu.

Al Sancak Dizisinde Teğmen Aras Kimdir? İdris Nebi Taşkan Anlattı!

TRT 1 ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan yeni dizi Al Sancak dizisinde rol alan İdris Nebi Taşkan canlandırdığı Teğmen Aras karakterini anlattı.

Tolgahan Sayışman Hastanelik Oldu

Barbaros Hayreddin: Sultanın fermanı dizisinde başrol oynayan Tolgahan Sayışman savaş sahnesinde kılıçla yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Al Sancak Aslı Yüzbaşı Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan ve ikinci bölümüyle ekrana gelen Al Sancak dizisinde Aslı Yüzbaşı Kimdir? Aslı Yüzbaşı'yı kim canlandırıyor?

Alpagut Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrıldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizisi olan Alparslan Büyük Selçuklu’dan bir ayrılık haberi daha geldi.

Al Sancak 2. Bölüm izle

Al Sancak 2. Bölüm izle; 26 Ocak Perşembe günü 2. Bölümüyle ekrana gelen Al Sancak Dizisinin yayınlanan 2. Bölümünün detayları haberimizde!

Gülsim Ali İlhan Al Sancak Dizisindeki Karakterini Anlattı

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Al Sancak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizide Nadya karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan karakterini anlattı.

Gönül dağı 83. bölüm izle

Gönül dağı 83. bölüm izle; Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 21 Ocak tarihinde 83. bölümü ile ekranlara gelecek.

Kuruluş Osman'dan Al Sancak'a transfer!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da büyük bir ayrılık yaşandı. Kuruluş Osman'dan ayrılan o isim Al Sancak dizisine transfer oldu.

Yürek Çıkmazı Dizisinde Kaza

TRT 1 ekranlarında Salı akşamları yayınlanan dram türündeki kadın konulu Yürek Çıkmazı dizisinde üzücü bir kaza yaşandı.

Al Sancak 1. bölüm izle

Al Sancak 1. bölüm izle; 19 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Al Sancak Dizisinin ilk bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

Kasaba Doktoru 32. bölüm izle

Kasaba Doktoru 32. bölüm izle; TRt 1 ekranlarının dizisi Kasaba Doktoru, 18 Ocak Çarşamba günü 32. bölümü ile ekranlara gelecek.

Al Sancak Dizisinin Oyuncu Kadrosunun Tam Listesi Yayınlandı

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük dikkat çeken Al Sancak dizisi için son sayılmaya başlandı. Dizinin merakla beklenen oyuncu kadrosunun tam listesi de yayınlandı.

Tevfik Erman Kutlu Alsancak Dizisine Dahil Oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve seyircinin merakla beklediği Al Sancak Dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu Tevfik Erman Kutlu dahil oldu.

Gönül Dağı 82. bölüm izle

Gönül Dağı 82. bölüm izle; Trt 1 kanalının sevilen dizisi Gönül Dağı yarın 14 Ocak 2022 tarihinde 82. bölümü ile ekranlara gelecek.

Al Sancak dizisinin yayın tarihi belli oldu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve Bozdağ Film tarafından çekimleri devam eden Al sancak dizisinin ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu.

Gönül Dağı 81. bölüm izle

Gönül Dağı 81. bölüm izle; TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve üçüncü sezonunda olan Gönül Dağı dizisinin 81. Bölümü 7 Ocak Cumartesi günü seyirciyle buluşuyor.

Fatih Gühan Al Sancak dizinde

TRT 1 ekranlarında yakında ekrana gelecek olan askeri dizi Al Sancak’ın kadrosuna genç oyunculardan Fatih Gühan dahil oldu.

Gönül Dağı 80. bölüm izle

Gönül Dağı 80. bölüm izle; 31 Aralık Cumartesi günü 80. Yeni bölümüyle ekrana gelen Gönül Dağı’nın yeni bölümünü izlemek için detaylar haberimizde!

Kesişme: İyi ki Varsın Eren 1 Ocak 2023 Pazar günü TRT 1'de

1 Ocak 2022 yılında vizyona giren ve sinema seyircisi tarafından çok beğenilen Kesişme: İyi ki Varsın Eren Filmi 1 Ocak 2023 tarihinde TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.