Deniz Tansel, yeni işi sunuculuğu anlattı

Deniz Tansel, yeni işi sunuculuğu anlattı
Maske Kimsin Sen programıyla sunuculuğa başlayan Deniz Tansel Öngel, hayranlarının merak ettiği soruları cevapladı. İşte yeni işi ve Tansel Öngel'in verdiği cevaplar haberimizde

Masumlar Apartmanı dizisindeki Naci rolüyle yıldızı parlayan Deniz Tansel, yeni işi sunuculuğu anlattı. Maske Kimsin Sen programıyla sunuculuğa başlayan Deniz Tansel Öngel, hayranlarının merak ettiği soruları cevapladı. İşte yeni işi ve Tansel Öngel'in verdiği cevaplar haberimizde. Şimdi detaylar

Deniz Tansel, yeni işi sunuculuğu anlattı

Deniz Tansel, 2021 yılınının en çok izlenen 2. dizisi Masumlar Apartmanı'nda Naci rolüyle geniş hayran kitlesine ulaştı. TRT1 yapımı Masumlar Apartmanı dizisindeki Naci karakteriyle yıldızı bir kez daha parlayan Deniz Tansel, 50’nin üzerinde ülkede yayınlanan “Maske Kimsin Sen” adlı uyarlama yarışma programıyla sunuculuğa başladı. İşte çiçeğ burnunda yeni sunucu Deniz Tansel'in röportajından satır başlıkları.

Sunuculuğa alıştım, Severek yapıyorum

Ünlü oyuncu Tansel, röprotajda kendisine sorulan "Programın beğenilmesinde sunuculuğunu üstlenmenizde bir rolü var mı?" sorusuna şöyle cevap verdi: " Seyircilerimizi gündelik hayatın getirdiği bütün her şeyden birkaç saatliğine kopartıp, ekran başına kilitlemek eğlenceli. Ben de sunuculuğunu üstlenmekten çok mutluyum. Sunuculuk işine çok alıştım ve çok severek yapıyorum."
Ünlü oyuncu "Karavanınızla seyahat etmeyi seviyorsunuz. Bir sonraki rota neresi?" sorusuna ise samimi bir cevap verdi: " Türkiye’de gitmediğim çok az yer kaldı. Bundan sonra yurt dışına gitmeyi çok istiyorum. Arnavutluk’tan İtalya, oradan Balkanlar’a, bizim o güzel topraklarımız Makedonya’ya, Üsküp, oradan Hırvatistan, Bulgaristan gibi bir rota çizmek istiyorum ve ilk fırsatta da yapacağım."

Birçok şeyi aynı anda yapmak için enerjim var

"Deniz Tansel bir yandan dizi çekimlerine giderken diğer yandan şarkıcılık yapıyor. Şimdilerde buna bir de yarışma sunucuuluğu eklendi. Hangisini devam ettirmek istersiniz?" şeklindeki soruya anlamlı bir cevap verdi: " Tüm bunları aynı anda yapmak istiyorum. Şimdiye kadar tüm bunlar aynı anda olamamıştı, demek ki doğru zaman şimdiymiş. Aynı anda oluyor olması beni besliyor çünkü birini yapmasam, bir tarafım eksik kalacak. Içimde büyük bir enerji var ve bu enerjinin kaynağını biliyorum. O kaynaktan beslendiğim sürece de bu şekilde ilerlemeye devam edeceğim."

Oynadığım dizi dönüm noktası oldu

Özellikle Naci karakteriyle Masumlar Apartmanı'na farklı bir açı kazandıran Deniz Tansel "Rol aldığınız diziyle hayatınızda neler değişti?" sorusuna ise şu sözlerle cevap verdi. "Oynadığım dizi hayatımın bir dönüm noktası oldu çünkü uzun bir süre televizyonda bir projede yer almamıştım ve Naci gibi derin bir rolle, Masumlar Apartmanı gibi çok düzeyli ve güzel işle dönüş yapmak kariyerimi olumlu etkiledi. İnsanların beni tanıyor olmasından çok mutluyum. Fotoğraf çektirmelerinden, sorular sormalarından, beni sevmelerinden… Kim sevilmek istemez? Hangi oyuncu tanınmaktan ve sevilmekten şikayet edebilir ki? Ben de bu mesleği hakkıyla yapmaya çalışan biri olarak, seyircinin beni tanıyor olmasından çok mutluyum."

16-01-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar