Doktor Fostor’un Uyarlamasında Flaş Değişiklik!

Doktor Fostor’un Uyarlamasında Flaş Değişiklik!
Kanal D ekranlarında yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Doktor Foster uyarlamasında Cansu dere’ye partner olacak oyuncuda son dakika değişikliği yaşandı. İşte detaylar!

izi sektörü şu sıralar tam bir arap saçına dönmüş durumda. Oyuncular yeni projeleri görüşmek için bir yapım şirketinden çıkıyor bir başka yapım şirketine giriyor. Yapım şirketleri yeni hazırladıkları projeler için kendilerini garantiye alma adına aynı karakter için birden fazla oyuncuyla görüşüyor hatta prensip anlaşmasına varıyorlar. Herkesin derdi aynı. Sezon başlarken en iyi yerde olabilmek ve en iyiyi bulabilmek. Hal böyle olunca da kim nerde hangi yapımda sete çıkana kadar belli olmuyor. Hatta bazen sette bile oyuncu değişikliği yaşanabiliyor ve anlaşılan oyuncudan memnun kalınmaması halinde anlaşma fesh edilebiliyor. Uzun zaman önce Medyapım tarafından Kanal D için hazırlandı açıklanan Doktor Foster uyarlaması olacak yerli dizinin başrolü olarak Cansu Dere ve partneri olarak da Kaan Urgancıoğlu isimleri ile anlaşıldığı duyurulmuştu. Ancak bugün gelen son haber bunun değiştiği yönünde. İşte detaylar!

Biri Gitti Biri Geldi!

Kanal D ekranları yeni yayın döneminde seyircinin ilgisini çekebilecek yep yeni bir uyarlama diziyi yayına hazırlama telaşında. Medyapım tarafından hazırlanan dizi ünlü yapım Doktor Foster’ın uyarlaması olacak. Uzun yıllar yayınlanan ve herkesin beğenisini kazanan dizinin uyarlaması için de Medyapım elinden geleni yapıyor. İddialı proje için cast çalışmaları devam ediyor. Yakın zamanda sete inmesi beklenen dizinin yerli uyarlamasında Doktor Foster karakterini güzel oyuncu Cansu Dere canlandıracak. Uzun zaman önce açıklanan Cansu Dere ismi seyirciyi de heyecanlandırırken Dere’nin partnerinin kim olacağı ise uzun arayışlardan sonra belirlenebilmişti. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu Doktor Foster uyarlamasında Cansu Dere’nin eşi karakterini canlandıracaktı. Canlandıracaktı ancak ne yazık ki son dakika değişikliği yaşandı ve Cansu Dere’nin partneri bir başka yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk oldu.

Caner Cindoruk & Cansu Dere!

Kanal d ekranlarında yayınlanacağı duyurulan ve güzel oyuncu Cansu Dere’nin başrolünde yer alacağı Doktor Foster uyarlamasında Dere’ye eşlik edecek partner konusunda son dakikada flaş bir değişiklik yaşandı. Daha önce Kaan Urgancıoğlu’nun canlandıracağı karakter için son dakika da yapılan değişiklikle Kaan Urgancıoğlu gitti Caner Cindoruk geldi. Son olarak zemheri adlı yapımda rol alan ancak dizinin erken final yapması sonucu projesiz kalan başarılı oyuncunun adı son dakikaya kadar pek çok yapımla anıldı. Hatta TRT 1’de ekrana gelecek Hayat Apartmanı adlı yapımla anlaşmak üzere olduğu bile iddia edildi. Ama son dakikada yapılan açıklamayla her şey netleşti. Doktor Foster uyarlamasında Cansu Dere’ye partner olacak isim Caner Cindoruk oldu.

06-08-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar