'Dünya Güzellerim' Geri Dönüyor!

'Dünya Güzellerim' Geri Dönüyor!
Yaz sezonunun bomba haberi Show Tv'den geldi. Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever'in sunduğu 'Dünya Güzellerim' geri dönüyor.

Show Tv yaz sezonu için düğmeye bastı. Yaz günlerine farklı bir hava atacak program Dünya Güzellerim Tatilde, yeni bölümleriyle Show Tv'de izleyicisinin karşısına çıkacak? Peki Dünya Güzellerim Tatilde ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi..

Dünya Güzellerim Tatilde ne zaman başlayacak?

Bloom Medya imzalı program yeniden ekranlara dönüyor. Televizyon dünyasının sevilen isimlerinden olan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever'in sunumu ile ekranlara gelecek olan program izleyiciyi heyecanlandırdı. Sevilen program yayınladığı dönemde sevilmiş fakat reytinglere yenik düşmüştü. Fakat programın yaz sezonunda ekranlara geri döneceği sosyal medya da gündem oldu. Ünlü isimler, kapanmak üzere olan bir oteli tekrar canlandırmak için bir araya gelecekleri bir programla izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu program, tatil konseptiyle dikkat çekecek ve seyircilere ilginç bir deneyim sunacak. 

Dünya Güzellerim programı altı yıl önce ekranlara gelmişti. Altı yılın ardından yeniden ekranlara gelecek olan Dünya Güzellerim Tatilde, yeni bölümleriyle yakında Show Tv ekranlarında olacak. 

Banu Alkan kimdir?

Banu Alkan, Türk sinemasının önemli isimlerinden biridir ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğu olarak dünyaya gelen Banu Alkan, Hırvat asıllı bir anneden gelmektedir. 1 Temmuz 1958'de İstanbul'da doğmuştur. Sinema kariyeri boyunca birçok başarılı filmde rol almış ve Türk sinemasının önemli yüzlerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca şarkıcılık kariyeri de bulunan Alkan'ın şarkıları da geniş kitlelere ulaşmıştır. Sinema kariyerinin yanı sıra televizyon dizilerinde de başarılı performanslar sergilemiştir. Özellikle 2001 yılında "Tuzu Kurular" ve 2005 yılında "Kızma Birader" dizilerindeki rolleriyle izleyicilerden büyük beğeni almıştır.

Bülent Ersoy kimdir?

Türk sanat müziğinin efsane ismi olarak tanınan Bülent Ersoy, 9 Haziran 1952 tarihinde İstanbul'da doğdu. Sanat hayatına özel müzik dersleri alarak adım attı. Henüz çok genç yaşlardayken müziğe olan ilgisi başladı ve bu tutkusu onu konservatuara kadar sürükledi. İstanbul Konservatuvarı'na kısa bir süre devam etti.

Safiye Soyman kimdir?

Safiye Soyman, 1961 yılında Bolu'nun Akpınar Mahallesi'nde bulunan bir gecekondu evinde doğmuştur. Babası hafızdır. On üç yaşında, görücü usulüyle evlendiği Ziya Akaröz ile on beş yıl evli kalmıştır. İlk üç yıl güzel geçtikten sonra, eşinin kumar tutkusu aile bağlarını derinden sarsmaya başlamıştır. Gizlice ortaokul sınavlarına hazırlanmış ve daktilo kurslarına katılmıştır. Ortaokulu bitirdikten sonra lise bitirme sınavlarına hazırlanarak liseyi de tamamlamıştır. Ardından iş bulma sınavlarına girerek İmar İskan Bakanlığı'nda genel müdür sekreteri olarak işe başlamıştır.

08-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar