Ebru Gündeş Konserinde Sürpriz Konuk

Ebru Gündeş Konserinde Sürpriz Konuk
Bir düğünde sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş sahnesine ünlü oyuncu Meryem Uzerli’yi de davet etti. İkili sahnede adeta şov yaptı.

Koronavirüs sebebiyle uzun zamandır ara verilen konserlerin yeniden başlamasıyla sahneler renklenmiş ve müzik severler de yeniden gönüllerince müzik şöleni dinlemenin ve izlemenin keyfini sürmeye başladılar. Sahneler hemen her yerde renklenirken bazı sahneler ise daha renkli hale geldi. Magazin dünyasının ve müzik sektörünün ünlü isimlerinden olan ve seslendirdiği şarkılarla gönüllerde taht kuran Türk Sanat Müziğinin ünlü seslerinden Ebru Gündeş çıktığı sahnede adeta devleşti ve dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Ünlü isim ayrıca konserinde büyük bir sürprize yer vererek dinleyiciler arasında yer alan ünlü oyuncu güzel isim Meryem Uzerli’yi de sahneye davet etti ve seyircilere ve dinleyicilere enfes bir gösteri ve müzik şöleni sundu.

Sahnede Karşılıklı Göbek Attılar

Türk sanat Müziği’nin ünlü sesi Ebru Gündeş ile Türk Dizi ve Sinemasının ünlü oyuncusu Meryem Uzerli Ebru Gündeş’in sahnesinde onunla birlikte seyirciye enfes bir gösteri sundu. Bir düğünde sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş davetlilere keyifli anlar yaşattı. Hem dans edip hem de şarkılarıyla herkesi mest eden Ebru Gündeş sahneye ünlü oyuncu Meryem Uzerli’yi davet etti. İki ünlü isim konuklara Antep çiftetellisi eşliğinde güzel bir oyun sundu. İki ünlü isim birlikte göbek atarken konuklarda bu anın keyfini doyasıya yaşadı. İki ünlü ismin keyifle ve neşeyle ve uzun süre sahnede yer alması davetlileri de oldukça eğlendirdi. Ayrıca bu anların yayınlandığı videolar da oldukça ses getirdi. İki ünlü ismin karşılıklı göbek atması sosyal medyada ve magazin basınında geniş şekilde yer aldı. Ayrıca iki ünlü ismin birlikte göbek attıkları video izlenme rekorları kırdı.

O Ses Türkiye Başlıyor

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin heyecanla ve keyifle takip ettiği O Ses Türkiye adı yarışmanın adaylarını belirleme devam ediyor. Bu sezon ünlü şarkıcı Hadise’nin olmayacağı jüri üyeleri arasında yer alan Ebru Gündeş’in yarışmada yine yer alacağı biliniyor. Oldukça başarılı bir jüri üyeliği performansı sergileyen Ebru Gündeş’in bu senede yarışmada seyirciye keyifli anlar yaşatması bekleniyor. O Ses Türkiye bu sezon Tv 8 ekranlarında seyirciyle buluşacak.

06-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar