Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!

Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde oynayarak meşhur ettiği Ece Ronay'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Ece Ronay bu sefer de Yasmin Erbil'e kafayı taktı

Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil'in bitmek bilmeyen ve uzun süredir sosyal medyayı işgal eden kavgaya ünlü şovmenin kızı da dahil oldu. İyice alevlenen tartışmada Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e söylenen ağır sözler, duyanları dehşete düşürdü. Ortalığı fena halde karıştıracak o sözler haberimizde. Şimdi detaylar

Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde oynayarak meşhur ettiği Ece Ronay'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Sosyal medyada fenomen olmaya çalışan ve amacına Mehmet Ali Erbil'i oynatarak ulaşan Ece Ronay, ünlü sunucunun kendisine attığı mesajları ifşa ederek gündem olmayı başardı. Mehmet Ali Erbil'in karşı hamlesiyle tartışma giderek büyüdü. Ece Ronay mahkemeye başvurarak Mehmet Ali Erbil hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı. 

Kavgaya kızı Yasmin Erbil de dahil oldu

Mehmet Ali Erbil de karşı hamle yaparak kişilik haklarına hakaret eden Ece Ronay'ı mahkemeye verdi. Dava devam ederken olaya Erbil'in kızı Yasmin Erbil de katıldı. Yasmin Erbil, kişisel sosyal medya hesabından Ece Ronay'a "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum" sözleriyle yüklendi. Sosyal medyada verdiği tepkileriyle ünlenen Ece Ronay bu yoruma tepkisiz kalmadı ve anında cevap verdi. İşte o cevap: "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun" 

Yasak Elma dizisinde oynuyor

Ece Ronay'ın söz konusu bahsettiği olay Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in Yasak Elma dizisinde rol alması. Hiçbir kariyeri ve eğitimi olmayan Yasmin Erbil'in Yasak Elma'da oynamaya başlaması daha önce de tepki çekmişti. Babası Mehmet Ali Erbil'İn Ece Ronay ile olan kavgasında  Ronay'ı hedef alan Yasmin Erbil'in olaya dahil olması üzerine Ece Ronay her zaman yaptığı işi yaptı ve anında çok sert sözlerle tepki gösterdi. 

Baban peşimde koşuyordu

Kendisi hakkındaki açıklamayı duyan Ece Ronay, öfkesini Yasmin Erbil'den çıkardı. İşte taraflar arasında kavgada bile söylenmeyecek o sözler:  Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma" 

Sosyal medyayı bir anda karıştıran bu ağır sözlerden sonra hızını alamayan Ece Ronay bir açıklama daha yaptı ve şöyle dedi: "Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun. Kapat çeneni" 

Şimdi herkes nefesini tuttu ve Ece Ronay ile Erbil ailesi arasındaki kavgada Erbillerin vereceği tepkiye odaklandı. Erbil ailesinin vereceği tepkiyi takipçilerimizle paylaşacağız.

25-10-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar