Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil Aldatma İddalarını Yargıya Taşıdı!

Yusuf Yosi Özlevi sosyal medya fenomeni eşi Cancu Miasu Özlevi’yi Yasmin Erbil ile aldattığı iddalarına, Yasmin Erbil’den tepki gecikmedi, Yasmin Erbil olayı yargıya taşıdı.

Mehmet Ali Erbil’e Kardeş Desteği

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz gün İstinye’de kardeşiyle görüntülendi. Ünlü isim muhabirlerin sorduğu sorulara cevap vermedi.

Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e ağır sözler!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, klibinde oynayarak meşhur ettiği Ece Ronay'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Ece Ronay bu sefer de Yasmin Erbil'e kafayı taktı

Mehmet Ali Erbil İsyan Etti

Son günlerde magazin basınında geniş şekilde yer alan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay konusunda Mehmet Ali Erbil bir açıklama yaptı.

Yasmin Erbil'den babası ile ilgili açıklama: Hepsini görüyorum

Ece Ronay'ın Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajlarını ifşa etmesinin ardından yaşananlar dikkatle takip edilirken gözler Yasmin Erbil'e çevrilmişti. Yasmin Erbil açıklama yaptı.

Ünlü Oyuncu Yasak Elma’dan Ayrılıyor mu?

Fox Tv ekranlarında beş sezondur yayınlanan ve pazartesi akşamlarının en başarılı yapımlarından olan Yasak Elma’da sürpriz bir ayrılık yaşanıyor.

Yasak Elma Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Başrollerde usta oyuncu Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz’ın rol aldığı Yasak Elma dizisi yayın tarihini açıkladı.

Fenomen Dizi Yasak Elma’nın 5.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Fox Tv ekranlarına dört sezon boyunca damga vuran dizilerden biri olan Yasak Elma’nın beşinci sezon yayın tarihi belli oldu.

Fox TV’nin Dizisi Yasak Elma’ya Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Fox Tv’de yeni sezonu ile ekranlarda yerini alacak olan fenomen dizisi Yasak Elma kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yasmin Erbil Yasak Elma Dizisinde

Yasak Elma dizisi yeni bir ismi daha kadrosuna dahil etti. Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil yeni sezonda Yasak Elma’da rol alacak.

Ekrana dönen Mehmet Ali Erbil'in partneri belli oldu! İşte çok şaşıracağınız o isim!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ekrana dönüyor. Erbil'e programda eşlik edecek isim de belli oldu. Mehmet Ali Erbil çok şaşıracağınız o isimle birlikte ekranda olacak…

Mehmet Ali Erbilin sağlık durumu nasıl?

Bir süredir hastanede tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızından güzel haber geldi. Alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan Yasmin Erbil babası için neler dedi?