Elçin Sangu'nun Dizi Seçimleri Hayranlarını Üzdü

Elçin Sangu'nun Dizi Seçimleri Hayranlarını Üzdü
Son dönemlerde proje seçimleri ile dikkat çeken ünlü isim Elçin Sangu oldu. Oyuncunun proje seçimleri hayranlarının beklediği gibi olmadı.

Ünlü oyuncu Elçin Sangu'nun dizilerinin final yapması hayranları üzdü. Geçen sezon yaşadığı olayların tekrarlanması, ekranda dizilerin kısa sürede bitmesi hayranları ise başarılı oyuncuyu daha uzun süren diziler de görmek istiyor. Ünlü oyuncu Elçin Sangu'dan uzun süren ve yeteneklerini gösterebileceği bir dizi bekleyen hayranları yine üzüntüye uğradı. Geçen sezon ekranlarda yerini alan İyi Günde Kötü Günde isimli dizide rol alan Elçin Sangu, reytingler nedeni ile 6 bölüm ekranda kalabilmişti.

Genç ve güzel oyuncunun geniş bir hayran kitlesi olması yanında popülerliğini Türkiye hariç dünya genelinde adını duyurması sevilen bir oyuncu olmasının kanıtı. Fakat oyuncunun yanlış proje  seçimleri ise hayranlarını üzmeye yetiyor. Başarılı oyuncu sosyal medyada üzerinden her projesi ile yine de hayranlarının desteklerini almaya devam ediyor. Elçin Sangu hayranlarının beklediği projeler ise oyuncuyu uzun süre ekranda görebilmeleri.

Kiralık Aşk dizisinden sonra böyle bir role sahip olamayan oyuncu yeni bir kariyer çıkışı yapabileceği proje bulamadı. Kiralık Aşk dizisi iyi büyük ilgi toplayan güzel oyuncuyu hayranları ekranlarda daha uzun görmek istiyor. Oyuncunun birçok dizide rol alması ve istediği performansı gösterememesi Kariyeri adına umutsuzluk ile sonuçlanıyor.

Elçin Sangu’nun başrolündeki dizi düşük reytingleri ile dikkat çekiyor. Yalancılar ve Mumları dizisinde rol alan ünlü oyuncunun kötü bir tercih yaptığı görünüyor. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da aynı sorun ile karşı karşıya. Kıvanç Tatlıtuğ ve Alperen Duymaz'in başrolü paylaştığı Çarpışma dizisinde iyi bulunmayan oyuncuya, Yaşayamayanlar dizisi için de çok fazla eleştiri gelmişti.

Fox TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Yalancılar ve Mumları dizisinde rol alan Elçin Sangu'nun şanssızlığı İyi Günde Kötü Günde dizisinde olduğu gibi devam ediyor. Yalancılar ve Mumları dizisinin hikâyesi izleyicinin dikkatini çekmemesi ekran süresi için ne kadar uzun kalabileceği merak konusu. Final kararının yakın olduğunu düşünmek yanlış olmayacak gibi. Fox TV’nin bu sezon final yapan dizileri arasında  yer alan Son Yaz ve  Uzak Şehrin Masalı dizisinde de reyting problemi aynı şekilde yaşanmıştı. Reytinglerin kötü devam etmesinden dolayı dizilerin final yapması kararı kaçınılmaz son olmuştu.

Son olarak Yalancılar ve Mumları dizisinde rol alan Elçin Sangu' da izleyenler de beklediği performansı bulamadı. Dizisinin Reytingleri bu şekilde devam ederse final kararını beklemek yanlış olmayacak. Genç oyuncu Elçin Sangu'nun hayranları bir kez daha üzüntü yaşayacak gibi duruyor.  Oyuncunun dizi seçimindeki şanssızlığı ise dikkatlerden kaçmıyor.

20-10-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar