Ercan Saatçi ile ‘Çok Akustik’ Programı Star TV Ekranlarında Başlıyor!

Ercan Saatçi ile ‘Çok Akustik’ Programı Star TV Ekranlarında Başlıyor!
Çok Akustik ekranlara geri dönüyor! Ercan Saatçi’nin 2020 yılında Kanal D ekranlarında yaptığı ‘Çok Akustik’ programı yeni bölümleri Star Tv ekranlarında yeniden başlıyor!

Sezonluk dizilerin bittiği yaz döneminde, kanallar da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Yaz sezonu dizilerinin ve eğlence programlarının ekranlara gelmeye başladığı bu dönemde Ercan Saatçi de izleyici ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Daha önceden de bildiğimiz ‘Çok Akustik’ adlı müzik programı ile uzun süredir ekranlardan uzak kalan Ercan Saatçi’den hayranlarına müjdeli haber geldi. 2020 yılında Ercan Saatçi Çok Akustik adlı kendi evinde bulunan müzik stüdyosunda, yapıp sunduğu müzik programını Kanal D ekranlarında kısa süre sunmuştu. İlgiyle izlenilen program Çok Akustik’te ünlü isimleri konuk olarak ağırlayan Ercan Saatçi konukları ile birlikte şarkı söyleyip sunuyordu. Yine aynı formatta yeni sezon yeni bölümleri ile kulakların paslarını silmeye geliyor. 1968 doğumlu başarılı sanatçı Ercan Saatçi bilindik programı Çok Akustik ile bu kez Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Müzik ve eğlence programı Çok Akustik yeni sezon ne zaman? Hangi Kanal da? Ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilenler…

Ercan Saatçi’nin Sunduğu ‘Çok Akustik’ Yeni Bölümleri İle 2 Temmuz Cumartesi Star Tv’de

54 yaşındaki müzisyen, besteci, söz yazarı ve yapımcı Ercan Saatçi 2010 yılında bir dönem sunduğu müzik-eğlence programı Çok Akustik ile yeni sezonda Star TV ekranlarında başlıyor.

Youtube’de akustik furyasının alıp başını gittiği bir dönemde bu formatı TV ekranına taşıma düşüncesinde bulunan Ercan Saatçi, Kanal D ekranlarında kısa süre yayınlanmış ve sonrasında da TV+ dijital platformunda karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise programın yeniden ekranlara döneceğinin müjdesi geldi. Kanalının da belli olduğu programın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.   

‘’Her birimizin hayatlarına dokunmuş şarkılarla, türkülerle, yeni hatıralar biriktirmek için söylüyoruz, sohbet ediyoruz.’’ Yeni program #ÇokAkustik tanıtımı yayında! Yakında Star’da!

Her hafta Cumartesi yayınlanacak programın ilk bölümü 2 Temmuz 2022 Cumartesi başlıyor. Daha önceki sezonlarında haftasonu Cumartesi- Pazar geceleri 23.30’dan sonra yayınlandığı biliniyor.

Çok Akustik Müzik Programı Ne Zaman Başlıyor?

Ünlü müzisyen Ercan Saatçi tarafından yeni sezonda da sunulacak program yine ünlü konukları ağırlayacak ve bir yandan sohbet bir yandan da müzik şöleni verecek. Müziğe doyacağımız Çok Akustik programında Hakan Altun, Cem Yılmaz, Ata Demirer gibi birbirinden ünlü isimleri de konuk olarak göreceğiz.

Yine daha önceki formatında devam edecek program yakında Star TV de yayınlanacak. 2 Temmuz 2022 Cumartesi gecesi başlayacak Çok Akustik programı kaliteli bir müzik ziyafeti sunmak için yaz dönemi boyunca izleyici ile buluşacak.  

Ercan Saatçi ile Çok Akustik - 1. Bölüm Tanıtım (Cumartesi 20:00’de)

26-06-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar