Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Sanem Çelik’ten Sonra Bomba Bir Transfer Daha!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Sanem Çelik’ten Sonra Bomba Bir Transfer Daha!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hız kesmiyor. Sanem Çelik'in diziye dahil olmasından sonra şimdide güzel oyuncu Olcay Yusufoğlu diziye katıldı. Detaylar haberimizde!

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan ve dördüncü sezonunda olan efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz uzun bir yılbaşı arasının ardından yeniden seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Salı akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Ocak Salı akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Diziden son olarak ayrılan Sevda karakterini canlandıran Naz Elmas’ın ardından diziye peş peşe oyuncu transfer edilmeye başlandı. Öncelikle geçtiğimiz sezonda da dizide yer alan ve Ceylan karakterini canlandıran Sanem Çelik yeniden diziye dönerken sadece bu gelişme bile EDHO seyircisini heyecanlandırmaya yetmişti. Ancak yapımcı bununla da yetinmedi ve diziye bomba bir transfer daha gerçekleştirdi. Güzel oyuncu Olcay Yusufoğlu’da EDHO’nun oyuncu kadrosuna katıldı.

Olcay Yusufoğlu EDHO’ya Katıldı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv’nin son dört sezonuna damga vuran dizilerden biri. Dört sezon önce başlayan ve birbirinden usta oyunculardan kurulu bir kadrosuyla seyirciyle buluşan dizi dört sezon boyunca Salı akşamlarının en çok seyredilen yapımlarından biri olmayı başardı. Bir yer altı dünyası ve mafya dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bugüne kadar pek çok oyuncu geldi geçti. Ancak dizi her şartta en çok seyredilen yapım olmayı başardı. Son olarak diziden Naz Elmas ayrıldı. Ancak yapımcı güzel oyuncunun boşluğunu iki bomba oyuncu ile doldurdu. Öncelikle diziye geçtiğimiz sezonda dizide rol alan Sanem çelik yeniden dahil oldu. Seyircinin çok sevdiği Çelik diziye yine daha önce canlandırdığı Ceylan karakteriyle katıldı. Ardından bu sefer diziye güzel bir oyuncu daha girdi. Dizide Tufan karakterinin kızını canlandırmak üzere Olcay Yusufoğlu’da diziye dahil oldu. Güzel oyuncunun gelişi seyircide büyük bir sevinç meydana getirdi. Son olarak Bizim Hikaye’de rol alan oyuncu böylece Edho’da yer alan oyuncular kervanına katılmış oldu.

Olcay Yusufoğlu Kimdir?

1 Ocak 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu yaşamının büyük bir bölümünü Ankara’da geçirmiştir. İlk orta ve lise eğitiminin ardından Konservatuara giren oyuncu buradan mezun olduktan sonra oyunculuğa adım atmıştır. İlk önce Es Es dizisinde rol alan oyuncu bu dizinin ardından pek çok yapımda rol aldı. Güzel oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır. Bizim Hikaye, Cesur Yürek, Poyraz karayel, Fatih-Harbiye, Umutsuz Ev kadınları, Sakarya Fırat, Es Es, Köprü…

25-01-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı..
Yorumlar