Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İki Sürpriz Ayrılık!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İki Sürpriz Ayrılık!
ATV'nin dört sezondur devam eden salı günlerinin vazgeçilmezi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok iki ayrılık! Dizinin yayınlanan son bölümünde iki karakter diziye veda etti!

ATV’nin tam bir fenomen haline gelen Salı günlerinin sabırsızlıkla beklenen dizisi Eşkiyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor. Seyircinin adeta dört gözle beklediği dizinin yeni bölümleri seyirci tarafından merakla beklenirken dizide neler olacağı da sorulup duruyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde  iki sürpriz ayrılık seyirciyi şok etti. İşte canlıtv takipçileri için tüm ayrıntılarıyla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler olduğu!

EDHO’da İki Sürpriz Ayrılı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 135. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO’da son bölümde iki ayrılık birden yaşandı. Cezaevinden çıkan Hızır, Mesut'un mekanına baskın yaparak öldürdü. Son bölüm final sahnesinde ise Haşmet, kendilerine ihanet eden oğlu Ferman için acı bir karar verdi. Haşmet oğlu Ferman'ı affetmedi ve boğdurarak öldürdü. Ferman'ın infaz sahnesi akıllara Muhteşem Yüzyıl'daki Şehzade Mustafa'nın boğdurulma sahnesini getirdi.

EDHO’da Son Bölümde Neler Yaşandı?

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 135. son bölümüyle 30 Nisan Salı akşamı ekrana geldi. EDHO son bölümde, fedailerin başına geçen Alpaslan, Hızır'ı cezaevinden çıkarmak için Ünal Kaplan'la anlaşma yaptı. Hızır ise içerden çıktıktan sonra Mesut'tan intikam aldı. Adamlarıyla Mesut'un mekanına baskın düzenleyen Hızır, tek kurşunla Mesut'u öldürdü. EDHO son bölüm finalinde ise Haşmet'in Ferman için verdiği ölüm kararını Çakırbeyliler durdurmaya çalıştı. Ancak Haşmet, kendilerine ihanet eden oğlu Ferman'ı affetmedi. Ferman bir çiftliğe götürülerek boğularak öldürüldü. Haşmet ise oğlu öldürülürken gözyaşlarına boğuldu. Böylece EDHO'da Mesut'u canlandıran Saydam Yeniay ile Ferman rolündeki İlhan Şen son bölümde diziye veda etti.

Saydam Yeniay Kimdir, Kaç Yaşında?

24 Mart 1965 doğumlu olan Saydam Yeniay Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü okumuştur. Mezun olduktan sonra, Devlet Tiyatrolarında göreve başlayan oyuncunun ilk görev yeri Diyarbakır Devlet Tiyatrosu olmuş ve ardından Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nun kuruluş çalışmalarında oyuncu ve yönetmen olarak çalışmalar yapmıştır. Daha sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin olmuştur. Uzun yıllar Çanakkale18 Mart Üniversitesi, Sahne Sanatları ve Görüntü Sanatları Bölümü’nde rol dersi hocalığı yapmıştır. Birçok projede görev alan ouncu en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynamıştır.

İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da doğmuştur. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır. Oyuncu bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa yönelmiştir. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Erman Façalı karakterine hayat vermiştir.

 

01-05-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar