Esra Erol'da skandal olay! Kocası ve sevgilisi 8 ay aynı evde yaşamış!

Esra Erol'da skandal olay! Kocası ve sevgilisi 8 ay aynı evde yaşamış!
ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programında skandal olay. Kocası ve sevgilisi 8 ay aynı evde yaşayan Aynur'un karışık hikayesi...

Gün geçmiyor ki ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programında bir şeyler yaşanmasın. Esra Erol’da büyük skandal. Kocası ve sevgilisi 8 ay aynı evde yaşamış. Esra Erol’un programında kocasıyla sevgilisini kardeşi olarak tanıştıran Aynur Hanım bütün Türkiye’nin dikkatini çekti. Aynur ve Nuh’un çarpıcı sözleri oldukça tepki çekerken Türk aile yapısına uymayan bu durumun ayrıntıları haberimizde…

Kocasını sevgilisine kardeşim diye tanıttı!

Esra Erol’a katılan Aynur, kocasına sevgilisini kardeşi olarak tanıtırken sevgilisine de kocasını kardeşi olarak tanıttı. Bu gerçekler seyircileri şoke etti. Öyle ki bu üç kişi 8 ay aynı evi de paylaşmışlar. Üstelik Aynur’un kocası Nuh, karısının kardeşi bildiği sevgilisi Hamit’in 15 yaşındaki kız kardeşine aşık olmuş. Bütün bunları duyan stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicilerin ağızları açık kaldı.

Esra Erol’da büyük şok!

İnsan aklıyla kafa bulan yalan zinciri program; Şenol – Fatma Demiröz çiftinin oğulları Hamit’ten 1 yıldır haber alamadıklarını söylemeleriyle başladı. Anne - babanın bildiğine göre Hamit, kendisinden hayli büyük olan Nehir Taşkın isminde bir bayan tarafından kandırılmış ve alıkonulmuştu.

İşin içine Nuh da girdi!

Bu iddiadan sonra ailenin Nehir Taşkın olarak bildiği bu bayanın asıl isminin Aynur Yılmaz olduğu gelen ihbarlarla öğrenildi. Olay bundan sonra daha da karıştı. Aynur’un geçen yıla kadar Nuh Topsakal ile evli olduğu ortaya çıktı. Fatma ve Şenol Demiröz çifti Nuh’un fotoğrafını görünce bu adamı Aynur’un kardeşi olarak bildiklerini söylediler.

Eski eşine ilk önce arkadaşım dedi!

Aynur eski eşine yayında ilk önce arkadaşım dese de sonra gerçekler ortaya çıkınca eşi olduğunu itiraf etti. İşin asıl garip olan tarafı ise Aynur’un sevgilisi Hamit de Nuh’u Aynur’un kardeşi olarak biliyordu.

İkisine de kardeşim diye tanıtmış!

Bu gizemli üçlünün uzun süre aynı evde yaşaması da oldukça ilginç. Aynur’un söylediği yaşının birkaç kere yalan olduğu ortaya çıktı. 1984’lü olarak resmi olsa da 1990 doğumlu olduğunu altı yıl nüfusa geç yazıldığını söyledi. Aynur’un en büyüğü 25 yaşında iki oğlu olduğu da ortaya çıktı. Ancak anlaşıldı ki asıl iğrenç olan hikaye sonlarda ortaya çıktı. Nuh bütün bu yalan zincirine Hamit’in 15 yaşındaki kız kardeşine ulaşmak için mi sessiz kalmıştı?

Aynur’un kardeşinde şok itiraf!

Bu arada Aynur’un kardeşi Leyla Hanım programa katılarak kardeşinin Hamit’i kendilerine babalarının ilk evliliğinden olan ağabeyleri olarak tanıttığını söyledi.

Aynur’un bu yalanlar zincirini neden kurduğu henüz netleşmedi. Görünen o ki Aynur’un kurduğu karmaşık aile hikayesi Türkiye’deki çoğu senaristin kurduğu hikayeden daha fazla izlekliğe sahip durumda. Aynur'un garip hikayesini canli tv üzerinden de izleyebilirsiniz. 

27-10-2019
Yazar Hakkında
Aslıhan Karakoç

Aslıhan Karakoç

Lise eğitiminde tek başına dergi çıkaracak kadar yayıncılık sevdasıyla yatıp kalkan Aslıhan, Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünü .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler