Ezgi Mola yeni mekanında ünlü dostlarını ağırladı

Ezgi Mola yeni mekanında ünlü dostlarını ağırladı
Güzel oyuncu Ezgi Mola ve sevgilisi Murat Aksakallı Alaçatı'da yeni bir mekan açtı. Geçiğimiz haftalarda açılışını yaptığı mekanında hangi ünlü oyuncular kahvaltı ediyor?

Son zamanlarda Alice Müzikalindeki güçlü performansıyla dikkat çeken oyuncu Ezgi Mola bir süredir birlikteliğini devam ettirdiği işletmeci sevgilisi Murat Aksakallı ile Alaçatı'da bir mekan açtı. Geçtiğimiz yıl temmuz ayında sanatçı dostları Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Salih Bademci, Erdem Kınay ve Sinan Engin gibi isimlerin katılımıyla Boop Alaçatı isimli barlarının açılışını yapan ikili bu yıl kahvaltı ve brunch restoranı açtı. 

Geçen yıl işletmeciliğe adım adan ve Boop Alaçatı isimli kokteyl barını başarıyla sürdüren Ezgi Mola bu yıl aynı başarısını Roop Alaçatı'nın kahvaltılarıyla sürdürüyor. 

ROOP ALAÇATI'YA ÜNLÜ AKINI

Güzel oyuncu Şükran Ovalı eşi Caner Erkin ile birlikte mekanı ziyaret edenlerden oldu. Aralarında Songül Öden ve Rıza Kocaoğlu gibi oyuncu dostlarınında bulunduğu geniş bir ekiple sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ovalı çıkışta muhabirlerinin sorularını cevapladı. Kadına şiddet vakalarının artması ile ilgili ise “Bir kız annesi olarak çok korkuyorum. Devletimizin bu konuda adımlar atacağına inanıyorum” yorumunu yaptı.

Son günlerde ünlülerin gözdesi olan kahvaltı mekanını Ezgi Mola'nın Organize İşler'deki partneri Yılmaz Erdoğan da ziyaret etti. Yapımcı ve yönetmen Erdoğan oğlu Rodin ile mekandaydı. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden Oğuzhan Koç ve Büşra Pekin'inde yer aldığı ekibi mekanın sahibi Mustafa Aksakallı sosyal medya hesabı İnstagram'dan paylaştı. 

O ses Türkiye koltuğundaki başarılı performansıyla dikkat çeken ünlü komedyen Beyazıt Öztürk ise mekanın girişinde gazetecilerin bayramını kutlayarak ailesiyle kahvaltı yaptı. 

02-08-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar