Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!

Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!
Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Fahriye Evcen'den sevindiren haber. Fahriye Evcen ekrana dönüyor! Bölüm başı alacağı ücret çok konuşulacak!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen hayranlarının uzun zamandır beklediği kararı aldı ve bir yapım şirketiyle anlaştı. Ünlü oyuncu Burak Özçivit'le 2017 yılında evlenen Fahriye Evcen, oğlu Karan doğduktan sonra bir süre oyunculuğa ara vermişti. Uzun süredir birçok teklif yapılan Fahriye Evcen sonunda bir yapım şirketiyle anlaşma sağladı. Güneş gazetesinin haberine göre Fahriye Evcen'in anlaşma yaptığı miktar ise çok konuşulacak cinsten. Fahriye Evcen yeni proje için bölüm başı ne kadara anlaştı?

Fahriye Evcen 520 bin tl alacak

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit'le mutlu bir evliliği olan Fahriye Evcen, doğum yaptıktan sonra çocuğunu büyütme kararı almıştı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 2019 yılında Karan adını verdikleri bir erkek bebekleri oldu. Fahriye Evcen çocuğunun bakımını yapmak istediğini belirterek bir süre ekranda olmama kararı almıştı. Fahriye Evcen'in pandemi nedeniyle de evden pek çıkmadığı magazin haberlerine yansıyanlar arasındaydı. Son haberlere göre Fahriye Evcen'e 10 diziden teklif gelmişti. Evcen'in bir yapım şirketiyle bölüm başı 130 bin TL'ye anlaştığı iddia edildi. Fahriye Evcen hakkındaki haberlere göre Evcen ayılık 520 bin tl kazanacak.

Fahriye Evcen'in yeni projesi ne?

Fahriye Evcen'in ekrana dönme kararı hayranlarını heyecanlandırdı. Evcen'in anlaşma yaptığı yapım şirketi ve proje ise şimdilik gizli tutuluyor. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in nasıl bir projede yer alacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit de Atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde başrolde. Burak Özçivit'in de aldığı ücret magazin dünyasında gündeme getirilen konular arasındaydı. Osman Bey karakterini canlandıran Burak Özçivit bölüm başı tam 325 bin TL kazanıyor. Ünlü çiftin aldığı ücretler televizyon dünyası için oldukça iyi rakamlar. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit birlikte Kanal D'de yayınlanan Çalıkuşu dizisinde rol almıştı. Bu dizide tanışan çift daha sonra evlilik kararı almış ve 2017'de dünya evine girmişti. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin Karan adını verdikleri bir çocukları var.

04-02-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar