Burak Özçivit'in yargılandığı davada karar çıktı

Beykoz 3. Asliye Mahkemesi, sanık Burak Özçivit’in “hakaret” suçunu işlediği gerekçesiyle suçun işlendiği yer ve zaman ile sanığın kusurunun ağırlığını dikkate aldı

Ünlü Oyuncu Fahriye Evcen 2 Aylık Hamile

Son olarak Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Akça Hatun karakterine hayat veren Fahriye Evcen’in iki buçuk aylık hamile olduğu öğrenildi.

Kuruluş Osman’da rol alacak çocuk oyuncular belli oldu

. Sezonunda da rakiplerinin açık ara önünde giden Kuruluş Osman dizisinde bir kez daha zaman atlaması yaşanacak. Dizide Osman Bey’in bebekleri büyüyüp birer çocuk olacak

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çifti Reklam Anlaşması İçin Dudak Uçuklatan Ücret İstedi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, markaların en çok reklam vermek istedikleri kişiler arasında… çift yıllık reklam tanıtım bedeli için dudak uçuklatan para istedi!

Kuruluş Osman Maria(Şeyma Korkmaz) Kimdir?

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisindeki Maria karakterine hayat veren Şeyma Korkmaz izleyici tarafından merak ediliyor. Şeyma Korkmaz kimdir ?

Burak Özçivit’e Dört Yıl Hapis İstemi

Ünlü isim Burak Özçivit aleyhine set çalışanlarına hakaret ve küfür ettiği iddiasıyla açılan davanın duruşmasına Beykoz Adliyesi’nde devam edildi.

Ünlü Oyuncu Burak Özçivit Hakkında Hapis Talebi

Halen Kuruluş Osman Dizisinde Osman Bey karakterini canlandıran oyuncu Burak Özçivit aleyhinde set çalışanlarına küfür ettiği gerekçesiyle başlatılan soruşturma tamamlandı.

Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi!

Burak Özçivit küfür iddialarına karşılık yanıt verdi! Burak Özçivit Kuruluş Osman izle. Kuruluş Osman canlı izle. Burak Özçivit kaç yaşında? Burak Özçivit geliri.

Set çalışanlarından Burak Özçivit'e hakaret suçlaması

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit hakkında set çalışanları tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Burak Özçivit'e hakaret soruşturması açıldı.

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi

İşte ünlülerin bölüm başına aldıkları ücret! Burak Özçivit'in aldığı ücret şaşkına çevirdi. Hangi oyuncu ne kadar ücret alıyor?

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama!

Orman yangını sonrası Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden yeni açıklama! Orman yangınları ile mücadelede Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ne yaptı?

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in Evine Yangın Alarmı

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, kendilerine gelen bir telefonla neye uğradığını şaşırdı! Gümüşlük yangını ünlü çiftin Bodrum'daki villasına dayandı.

Fahriye Evcen reklamların yıldızı oldu! İşte Fahriye Evcen'in reklam filmleri

Uzun süredir dizi projelerinde yer almayan Fahriye Evcen reklam kuşaklarında en çok görülen isimlerden oldu. İşte Fahriye Evcen'in yer aldığı tüm reklam filmleri…

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı!

Burak Özçivit'ten romantik doğum günü paylaşımı! Burak Özçivit, Fahriye Evcen'in doğum gününü kutladı. Burak Özçivit kimdir?

Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu!

Fahriye Evcen'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Fahriye Evcen'in photoshoplu fotoğrafı. Fahriye Evcen'in son paylaşımı.

Kuruluş Osman dizisine flaş transferler

Ekranlarda 5 sezon fırtına gibi esen Diriliş Ertuğrul’dan devraldığı bayrağı zirveye taşıyan Kuruluş Osman dizisi kadrosunu usta isimler transfer ederek güçlendiriyor

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle; Reyting rekortmeni dizi Kuruluş Osman 3 Mart 2021'de yeni bölümüyle ekranda olacak. Kuruluş Osman yeni bölüm canlı izlemek için ayrıntılar haberde...

Fahriye Evcen'in makyajsız hali gözleri kamaştırdı!

Fahriye Evcen'in makyajsız hali gözleri kamaştırdı! Sosyal medyada makyajsız fotoğraflarını paylaşan Fahriye Evcen, takipçilerinden büyük beğeni topladı.

Şahin Ergüney Kuruluş Osman’a katıldı

Devasa platosu ve görkemli prodüksiyonu ile her alanda rakiplerine açık ara fark atan Kuruluş Osman’a katılan Şahin Ergüney, sürpriz bir karaakteri canlandıracak

Kuruluş Osman’da Malhun Hatun rüzgarı

Kuruluş Osman’, 2. sezonunda da büyük bir merak ve heyecanla izlenmeye devam ediyor. 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak 46.bölüme güçlü bir karakter daha katılıyor.