Farah Zeynep Abdullah Kızılcık Şerbeti’nden ne kadar para aldı?

Farah Zeynep Abdullah Kızılcık Şerbeti’nden ne kadar para aldı?
Sosyal medyada Kızılcık Şerbeti dizisinden aldığı para gündem olan Farah Zeynep Abdullah ile ilgili olarak dizinin yapımını üstlenen şirketten açıklama geldi.

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Gold Film Farah Zeynep Abdullah’ın aldığı para ile ilgili resmi açıklama yaptı. Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı Dilruba karakteri için aldığı ücret merak konusu oldu? Abdullah’ın canlandırdığı Dilruba kimdir ve nasıl bir karaktere sahiptir. Hepsi ve daha fazlası yazımızda.İşte detaylar...

Farah Zeynep Abdullah Kızılcık Şerbeti’nden ne kadar para aldı?

Kızılcık Şerbetine Diruba karakteri ile katılarak bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Farah Zeynep Abdullah’ın diziden aldığı para oldukça fazla konuşuldu. Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Müjde Uzman, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Yiğit Kirazcı gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisine Farah Zeynep Abdullah Nursema’nın Amerika’dan gelen lise arkadaşı Dllruba karakteri ile konuk oluyor. Baskın bir karaktere sahip olan Dilruba’nın getirdiği haberler ve verdiği kararlar Ünal Ailesi’nin evinde taşların yerinden oynamasına sebep oluyor. Farah Zeynep Abdullah’ın aldığı ücret gündeme oturunca dizinin yapım şirketi Gold Film "Değerli oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın ücret karşılığında Kızılcık Şerbeti’ne konuk olduğu yönünde basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’ni severek, beğenerek takip etmesi ve Yapımcımız Faruk Turgut’la olan dostluğuna binaen dizimize konuk olmuştur. Gold Film olarak Farah Zeynep Abdullah’ın bize verdiği destekten dolayı kendisi adına Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunulmuştur. Kızılcık Şerbeti’ne güç katan Farah Zeynep Abdullah’a teşekkür ederiz…" şeklinde bir açıklama yaptı.

Dilruba, Ünalların misafiri

Gold Film Farah Zeynep Abdullah’ın diziden bir kuruş bile almadığını açıklayarak tartışmalara son noktayı koydu. Nursema’nın liseden arkadaşı olarak Amerika’dan Ünalların evine misafir olarak gelen Dilruba dominant karakteri ile izleyicinin hayranlığını kazandı. Tesettürlü hali ile de binlerce beğeni alan Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği Dilruba karakteri sadece Nursema’nın değil aynı zamanda Pembe ve Doğa’nın da misafiri olarak Ünal Ailesinin evinde konul oluyor. 

Son bölümde Nursema’nın durumu ağırlaşır

Kızılcık Şerbeti’nin son bölümünde Ömer’i kadın arkadaşıyla gören Kıvılcım bu durumdan çok etkilenir. Yeni doğan küçük Abdullah’ın hastalığı paniğe sebep olsa da sonradan sarılık geçirdiği anlaşılacaktır. Nursema’nın hastalığı ağırlaşacak Fatih yanlarında olacaktır. Umutların sorunlarını konuşmak için bir araya gelen Abdullah ve Alev’i gören Mustafa durumdan şüphelenir. 

05-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar