Farah Zeynep Abdullah ‘Masumlar Apartmanı’ ile Dizilere Son Verdiğini Açıkladı

Farah Zeynep Abdullah ‘Masumlar Apartmanı’ ile Dizilere Son Verdiğini Açıkladı
Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ isimli diziyle ekrana gelen Farah Zeynep Abdullah, takipçilerinden gelen sorulara yanıt verirken, ‘yeni dizin var mı?’ sorusuna bakın ne cevap verdi

Son olarak ‘Masumlar Apartmanı’ isimli diziyle ekrana gelen Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Farah Zeynep Abdullah bir süredir ekranlardan uzak kaldı. Sosyal medya sayfasından sık sık paylaşım yapan Farah Zeynep Abdullah, son olarak yeni bir projede yer alıp almayacağına dair merak edilen soruyu yanıtladı. Ben her hafta üç saatlik bir bölüm içinde olmak istemiyorum, yapamıyorum’’ dedi.

Bergen’in Hayatını Canlandıran Farah Zeynep Abdullah Televizyon Defterini Kapattı

Masumlar Apartmanı dizisinde ‘İnci’ karakterine hayat veren Abdullah, sezon finalindeki vedasıyla izleyiciyi gözyaşlarına boğmuştu. Kadroya Farah Zeynep Abdullah’tan sonra Melisa Şenolsun dahil oldu. Diziye, 47. bölümde ‘Ceylan’ rolüyle Aslıhan Gürbüz katıldı.

Diziden ayrıldıktan sonra projelerini yarıda bıraktığı iddia edilerek eleştirilen Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından gelen soruları cevapladı. Önümüzdeki sezon yeni bir dizi projesinde yer alıp almayacağına da açıklık getirdi. 

'Her Hafta Üç Saatlik Bölüm İçinde Olmak İstemiyorum!'

Bergen filmiyle sinemaya dönüş yapan Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ile kamera karşısına geçti. Vizyona girecek olan Bergen filminin başrolü Farah Zeynep Abdullah’tan sevenlerini üzen bir haber geldi.

İnstagram hesabında takipçileriyle soru-cevap etkinliği gerçekleştiren Farah Zeynep Abdullah, bir takipçisinden gelen ‘Yeni dizin var mı?’ sorusuna, itiraf niteliğinde bir yanıt verdi.

‘’İSTEMİYORUM, YAPAMIYORUM’’

Kendisinin yer aldığı her projeyle seyirciyi etkilemeyi başaran Farah Zeynep Abdullah, ‘’Ben her hafta 3 saatlik bir bölüm içinde olmak istemiyorum, yapamıyorum’’ diyerek gelecek sezonda herhangi bir televizyon dizisinde yer almayacağını belirtti.

‘’YEŞİLÇAM HAYRANI DEĞİLİM’’

‘’Yeşilçam’da hayran olduğun bir ünlü var mı?’’ sorusuna da yanıt veren Abdullah, ‘’Hiç Yeşilçam hayranı değilim’’ ifadelerini kullandı.

‘’Evlilik Bir Seçim Artık Bu Dünyada’’

Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz hafta bir takipçisinden gelen ‘Sizce evlilik kaç yaşında olmalı?’ sorusuna, ‘’Evlilik bir seçim aslında artık. Olup olmaması kişiye bağlı. Dolayısıyla bunun bir yaşı var mı, ondan emin değilim. İsteyen evlensin, istemeyen evlenmesin. Evlilik, bir seçim artık bu dünyada” yanıtını vermişti.

Yaklaşık 7 aydır ‘DJ Artz’ lakaplı müzik prodüktörü Efe Çelik ile aşk yaşayan Farah Zeynep Abdullah, İnstagram hesabından sevgilisiyle aşk pozlarını paylaştı.


Sevgilisiyle birlikte çekilen eski bir pozunu instagram’dan yayınlayan Abdullah, gönderisine, Aleyna Tilki’nin ‘’O Sen Olsan Bari’’ şarkısının ‘’Çaldığın o kalbi yerine koy lütfen!’’ sözlerini not düşmüştü.

‘DJ Artz’ ise oyuncunun paylaşımına, ‘’İlk kavgada arşivlenir.’’ şeklinde esprili bir yorum yapmıştı.19-01-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar