Yasak Elma'da 2 isim birden diziden ayrılıyor!

 Yasak Elma'da 2 isim birden diziden ayrılıyor!
Yasak Elma dizisinde 5. sezon sonuyla birlikte hikayede önemli yer tutan 2 kişinin birden diziye veda edeceği kesinleşti.

Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma, gözünü şimdiden yeni sezona dikmişken 2 ismin diziye veda edeceği resmen ortaya çıktı. Ece Dizdar ve Nihan Aypolat, yeni sezon ile birlikte FOX TV'nin Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisinden ayrılacak.

Yasak Elma dizisinde Ece Dizdar ve Nihan Aypolat diziden ayrılıyor!

FOX TV ekranlarında 5 sezonu devirmeye yaklaşan Yasak Elma dizisinde çok önemli gelişmeler yaşanıyor. Hikayesiyle milyonları ekrana bağlamaya devam eden Yasak Elma dizisinde oldukça önemli ayrılıklar izleyiciyi bekliyor. Yeni sezon hazırlıklarına şimdiden başlanan dizide 2 oyuncu ile yollar ayrılmak üzere. Daha önce diziye veda edecek Nihan Aypolat ile ilgili haberler çıkmıştı. O haberin hemen ardından bir ismin daha veda edeceği ortaya çıktı. Diziye 5. sezonlar birlikte giren Ece Dizdar, sezon sonunda diziden ayrılıyor. Feyza Üstündağ karakterine can veren başarılı oyuncu yeni sezonda dizide yer almayacak. 

Yasak Elma dizisinde gözler 6. sezona çevrildi

Yasak Elma dizisinin senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturuyor. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı dizi, pek çok dizinin 10 bölümü bile geçemediği bir ortamda 5 sezondur ekranlarda kalmak gibi önemli bir başarıya imza attı. Dizinin hayranları diziye öylesine büyük bir sadakat besliyor ki hikaye büyük ölçüde değişse, oyuncular girip çıksa bile diziyi izlemeyi bırakmıyorlar. Dizinin ekranlardaki başarısı gerek reyting, gerekse interner ortamlarındaki izlenme sayılarına da yansıyınca yeni sezon da kaçınılmaz olarak bekleniyor. Şimdiden yeni sezon için çalışmalar devam ediyor. Yeni sezon kadrosu da ufak ufak şekillendiriliyor. Ece Dizdar ve Nihan Aypolat yeni sezonda olmayacak. Kadrodan ayrılan isimler olurken yeni sezonda yeni isimler diziye dahil olacak.

FOX TV tarafından ekrana taşınan ve Med Yapım imzası taşıyan Yasak Elma dizisi 24 Ocak Pazartesi akşamı 128. bölümü ile ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünü Canlı TV adresi üzerinden kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.

18-01-2022
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar