Fatma Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Fatma Dizisinin Başrol Oyuncusu Belli Oldu!
Netflix’te yayınlanacak Türk yapımı dizilerden biri olan Fatma Dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Dizide Fatma karakterini güzel oyuncu Cansu Dere canlandıracak. İşte detaylar!

Televizyonlarda yayınlanan diziler bir bir çekimlerini iptal ederken yeni projelerin ise hazırlıkları başladı. Kanallar ve özellikle internet yayın platformları yeni dizilerin hazırlıklarına başlarken koronavirüsün etkisinin azalmasıyla birlikte setlere inecek yapım ekipleri hızlı bir çalışma mesaisine başlayacak gibi görünüyor. İnternet yayın platformları içinde en güçlü ve en yaygını olan Netflix daha önce hazırlama kararı aldığı Türk yapımı dizilerin ise hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yapımlardan biri olan ve yapımcılığını Başak Abacıgil’in yapacağı ve senaryosu Özgür Önürme tarafından kaleme alınan Fatma Dizisinin hazırlıkları da bu kapsam da son hızla devam ediyor. Henüz sete inmeyen ve masa başı hazırlıklarının yapıldığı dizide cast çalışmalarına hız verilirken projenin başrol oyuncusunun belli olduğu haberi geldi. İşte detaylar!

Fatma’nın Başrolüne Ünlü Bir isim! Cansu Dere!

İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanacak olan Türk yapımlarından biri olan Fatma Dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin yapımcısı bu bağlamda cast çalışmalarına yoğunlaşırken dizinin başrolünde güzel ve başarılı oyuncu Cansu Dere’nin rol alacağı öğrenildi. Seyircinin beğeniyle takip ettiği ve özellikle Ezel Dizisindeki Eyşan karakteriyle herkesin beğenisini kazanan Cansu Dere’nin yakın zamanda hazırlıklarının biteceği Fatma Dizisiyle setlere döneceği açıklandı. Birçok usta oyuncunun televizyonlarda yayınlanacak dizilerden ziyade daha çok internette yayınlanacak dizilere yöneldiği ve bunda da en büyük sebebin televizyonlarda yayınlanan dizilerdeki sürelerin ve çalışma şartlarının ağırlığı olduğu belirtiliyor. Cansu dere’nin de bu sebeple internet yayın platformunda yayınlanacak Fatma Dizisini tercih ettiği belirtiliyor.

Fatma Dizisi Konusu!

2021 yılında yayınlanması beklenen Fatma Dizisinin hazırlıkları sürüyor. Dizi sıra dışı bir temizlikçi olan Fatma’nın hayatını konu alıyor. Fatma’nın kocası Zafer hapisten çıktıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Kaybolan kocasını aramaya başlayan Fatma bu sırada bir cinayet işler. Bu cinayet birileri tarafından öğrenilince Fatma’ya şantaj yapılmaya başlar ve Fatma’nın artık hayatta kalabilmek için öldürmekten başka çaresi kalmamıştır. Bu durum bir süre sonra Fatma için intikam alacağı bir sürece dönüşür. Fatma bu olaylardan sonra cinayetler işleyen bir temizlikçi kadındır ve aynı zamanda öldürülen masum oğlunun intikamını almaya çalışan bir katildir. Bu sırada da kocasını aramaya devam etmektedir.

26-03-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar