Baraj Dizisi’nin Nehir’inden İlginç Teşekkür!

Baraj Dizisi’nin Nehir’inden İlginç Teşekkür!
Fox Tv’nin yeni dizisi Baraj’ın güzel oyuncusu Nehir karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda seyirciye teşekkür etti. İşte detaylar!

Fox Tv ekranlarında yeni başlayan ve ilk kez seyirci karşısına çıkan Baraj Dizisi seyirciden beklediği ilgiyi gördü ve dizi reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. No Dokuz Yapım ve Medyapım ortaklığı ile hazırlanan dizi uzun bir hazırlık döneminin ardından yayına girdi ve seyirci tarafından ilgiyle karşılandı. Hasan Tolga Pulat tarafından yazılıp yönetilen dizi Türk Sinemasının aynı adlı filminden uyarlanmıştı. Salı akşamları ekrana gelen dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alırken dizi ne yazık ki bu günlerde herkesi derinden etkileyen koronavirüs sebebiyle set iptal edildi. Dizide yer alan oyunculardan Nehir karakterine hayat veren güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz dizinin başarısı sebebiyle sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. İşte detaylar!

Biran Damla Yılmaz (Nehir) Çok Mutlu!

Fox Tv’nin yeni dizisi No Dokuz Yapım ve Medyapım tarafından hazırlanan ve Salı akşamları ekrana gelen Baraj Dizisi yayınlandığı ilk iki bölümde seyirciden beklediği karşılığı aldı. Dizi Türk Sinemasının Baraj adlı filminden uyarlanmıştı. Filmde Nehir karakterini ünlü oyuncu Türkan Şoray oynarken Baraj Dizisinde ise Nehir karakterini güzel oyuncu Biran damla Yılmaz oynuyor. Güzel oyuncu dizinin gördüğü ilgiden bir hayli memnun olurken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Biran Damla Yılmaz Ne İçin Teşekkür Etti?

Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda “güne hem 2 milyonla hem de güzel reytinglerle uyanmak!! Süpersiniz teşekkür ederiz” ifadelerini kullanırken oyuncunun neye teşekkür ettiği anlaşılamadı. İnstagram hesabında bornozlu fotoğrafının altına yazdığı bu mesajda takipçi sayısının 2 milyona ulaşmış olmasına mı yoksa Baraj Dizisinin aldığı reytinge mi ya da her ikisine de mi teşekkür ettiği tam çözülemeyen oyuncu takipçileri tarafından binlerce beğeni ve yorum aldı. Oyuncu kadrosunda Biran damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru yavrucak, Feyyaz Duman, Tuna Orhan, İman Casablanca gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Baraj dizisizinin yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve ünlü oyuncu Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal tarafından yapılıyor. Dizide Biran damla Yılmaz nehir karakteriyle oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

25-03-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar