Gecenin Ucunda Dizisinde Neslihan Atagül'ün Annesini Oynayacak İsim Belli Oldu

Gecenin Ucunda Dizisinde Neslihan Atagül'ün Annesini Oynayacak İsim Belli Oldu
Neslihan Atagül ve Kenan Doğulu’nun başrolünde yer alacağı Gecenin Ucunda dizisinin kadrosuna usta isim Zuhal Olcay dahil oldu.

Yeni yayın döneminde seyirciyle buluşacak diziler yavaş yavaş netleşmeye ve hazırlıklarını hızlandırmaya başladı. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve TMC Film tarafından hazırlanan Gecenin Ucunda dizisi de bu yapımlardan biri. Eylül yayın döneminde ekrana gelecek Gecenin Ucunda dizisi bir romandan uyarlama. Peride Celal’in aynı adlı eserinden televizyona uyarlanan dizinin uyarlama senaryosunu Başar Başaran ve Emre özdür kaleme alıyor. Dizinin yapım şirketi TMC bu günlerde dizi için oldukça yoğun bir mesai harcıyor. Cast çalışmasına yoğunlaşan yapım şirketi en kısa zamanda oyuncu castını tamamlayarak sete çıkmaya çalışıyor. Dizinin belli olan başrol oyuncularının dışında dizinin castına katılan ilk isim ünlü oyuncu ve şarkıcı Zuhal Olcay oldu.

Zuhal Olcay Gecenin Ucunda Dizisinde

TMC Film tarafından hazırlanan ve Eylül yayın döneminde Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Başrolünde Neslihan Atagül ve Kenan Doğulu’nun yer aldığı diziye son olarak başarılı oyuncu Zuhal Olcay dahil oldu. Peride Celal’in aynı adlı eserinden televizyon dizisi olarak uyarlanan Gecenin Ucunda’da Zuhal Olcay Neslihan Atagül’ün canlandıracağı Macide karakterinin annesi Şermin karakterine hayat verecek. Şermin karakteri dizide, eski saraylı ve kumarbaz bir kadındır. Oldukça güçlü bir kişiliğe sahip olan Şermin aynı zamanda korkulacak kadar da sinsi biridir. Dizinin diğer hazırlıkları ve castının tamamlanmasının ardından en geç haziran ayı sonunda sete çıkması bekleniyor.

Gecenin ucunda Dizisi Konusu

Başar başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in romanından TMC Film tarafından televizyona uyarlanan Gecenin ucunda yeni yayın döneminde Star Tv’nin en çok güvendiği yapımlardan biri olacak. Dizide aşka ve yeni bir ilişkiye sırtını dönüp kendisine ve çocuğuna yeni bir hayat kurup insanca bir yaşama kavuşmak çabasında olan Macide’nin büyük mücadelesi anlatılıyor. Macide hayatta kalabilmek için her şeyi yaparken artık sadece insanca bir hayat ve şartlar istemektedir ama bu isteğine kavuşmak Macide için sandığı kadar kolay olmayacaktır. Bu mücadelede Macide’nin karşısına Kazım çıkacaktır. Öbür taraftan Macide tüm bu mücadelenin içinde bir de annesi Şermin ile uğraşmaktadır.

09-05-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar