Gönül Dağı Taner'in babası kimdir? Taner'in babası yaşıyor mu?

Gönül Dağı Taner'in babası kimdir? Taner'in babası yaşıyor mu?
Trt 1 dizisi Gönül Dağı Taner'in babası yaşıyor. &4. bölü fragmanında Taner babasının yaşadığını öğreniyor. Peki Gönül Dağı Taner'in babası kimdir?

Ekranların gözde dizileri arasında yer alan Gönül Dağı, yepyeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birbirinden başarılı oyuncuları ve muhteşem senaryosu ile dillere destan bir dizi olan Gönül Dağı, her cumartesi sevenlerini ekranların başına kilitliyor. Her umutlarının arkasında bir gönül yaraları olan Gedelli halkından Taner için yeni bölümde bomba bir gelişme yaşanacak. Amcaoğullarından Taner, babasının yaşadığını öğrenecek. Peki Gönül Dağı Taner'in babası kimdir? Taner'in babası yaşıyor mu? Gönül Dağı 64. bölüm ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntılar sizler için hazırladığımız yazımızda.

Gönül Dağı Taner'in babası kimdir? Taner'in babası yaşıyor mu?

Gönül Dağı Taner'in babası İrfan yaşıyor mu? sorusunun yanıtını aramaya başlayan seyirci merakla cumartesi gününü beklemekte. Yıllar önce babasını kaybeden Taner için heyecan dolu günler gelmişti. Patatesçi İhsan'ın oğlu İlhami'nin Gedelli'ye gelmesi ile olay başlamıştı. İlhami, Taner'e geçen yıl babası İrfan'ı Köln'de gördüğünü söylemesi üzerine soru işaretleri yayılmaya başlamıştı. Taner her ne kadar inanmasa da gerçek olma ihtimalini de düşünmeden edemiyordu. Konu ile ilgili araştırma yapmaya başlayan Taner ile Dilek, aradıkları cevabı buluyor. Taner, gelen telefon ile babasının hayatta olduğunu öğreniyor. Babasının Tokat'ta olduğunu ve yaşadığını öğrenen Taner, koşa koşa dedesine müjde vermeye gider. Peki Taner'in babası gerçekten yaşıyor mu? İrfan neden ailesine geri dönmedi? İrfan Gedelli'ye geri dönecek mi? İrfan karakterini kim canlandıracak? Tüm merak edilen bu soruların yanıtını yayınlanan yeni bölümler ile birlikte öğreneceğiz.

Gönül Dağı İrfan karakteri kimdir?

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gönül Dağı'nda İrfan karakterinin kadroya dahil olması bekleniyor. Dizide Taner'in babası İrfan karakterini canlandıracak ismin ise kim olduğu merak ediliyor. Ancak konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil.

Gönül Dağı ne zaman final yapacak?

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 'nın sezon finali tarihi merak edilmeye başlandı. Gönül Dağı dizisi 2. sezon finalinin 28 Mayıs tarihinde yayınlanan bölü ile yapılacağı belirtildi. Ancak Gönül Dağı yeni sezonda da ekranlarda yer alacak mı? sorusunun yanıtı henüz belli değil.

16-05-2022
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar