Güldür Güldür Show Başarılı Oyuncuyu Kadrosuna Kattı!

Güldür Güldür Show Başarılı Oyuncuyu Kadrosuna Kattı!
Show Tv ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan başarılı eğlence programı Güldür Güldür Show kadrosunu yeni oyuncularla güçlendiriyor. İşte detaylar!

Yılların yapımı Show Tv’nin en eğlenceli en başarılı yapımlarından biri olan ve seyircinin adeta gerilim ve dram dolu dizilerden nefes aldığı tek yapım olan Güldür Güldür Show yeni yayın dönemine hazırlanıyor. Yeni sezonda da yine seyircisinin karşısına eğlenceli skeçlerle gelecek olan yapım sezon sonuna doğru bazı oyuncularıyla yollarını ayırmıştır. Yeni sezon için hazırlıkların sonuna gelen ve yakın bir zamanda sete inerek çekimlere başlayacak olan yapım yeni oyuncularla da kadrosunu güçlendirmeye başladı. Bu amaçla Güldür Güldür Show ilk olarak ekranlarda pek çok yapımda yer alan ve özellikle komedi türü yapımlarla seyircinin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu ile anlaştı. Yeni sezonda yep yeni skeçlerle seyirci karşısına çıkacak yapım böylece seyircisini heyecanlandırdı.

Güldür Güldür Show Güçlü Geliyor!

BKM yapım tarafından uzun yıllardır Show Tv için hazırlanan ve ekranların en çok sevilen eğlenceli yapımlarından biri olan Güldür Güldür Show yeni sezona yine bomba gibi girmek için hazırlanıyor. Yapım birbirinden ünlü pek çok oyuncuyu bünyesinde barındırıyor. Bunlar arasında Ali Sunal, Açelya Topaloğlu, Aycan Koptur, Berkay Tulumbacı, Ecem Erkek, Onur Atilla, Onur Buldu, Dağhan Küleğeç, Uğur Bilgin, Mahir İpek, Özgün Aydın gibi pek çok başarılı oyuncuyu bünyesinde toplayan yapım son olarak adını pek çok önemli projede duyuran Murat Akkoyunlu’yu da kadrosuna kattı.

Murat Akkoyunlu Kimdir?

Bu sezon seyircilerin Güldür Güldür Show’da izleyeceği başarılı oyuncu Murat Akkoyunlu 20 Mayıs 1973 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Küçüklüğünden itibaren her zaman tiyatronun içinde yer alan başarılı oyuncu ilk ekran tecrübesini 1989 yılında Bizimkiler adlı diziyle yapmıştır. O tarihten itibaren pek çok yapımda rol alan usta oyuncu son olarak Şevkat Yerimdar adlı yapımda rol almıştır. Oyuncunun rol aldı yapımlardan bazıları şunlardır. Şevkat Yerimdar, Aile İşi, Ruhumun Aynası, Boynu Bükükler, Her şey Yolunda Merkez, Galip derviş, İşler Güçler, Bebek İşi, Yıldızların Altında, Koltuk Sevdası, Bizimkiler, Sudan sebepler, Adanalı, Çakallarla Dans 4, Sağ salim 2: Sil Baştan, Dar Alanda Kısa paslaşmalar, Neredesin Firuze, Rus Gelin.

10-09-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar