Güldür Güldür Show’da Şok Ayrılık!

Güldür Güldür Show’da Şok Ayrılık!
Show Tv’nin beğenilen programlarından seyircinin beğenerek ve eğlenerek takip ettiği Güldür Güldür Show’da şok bir ayrılık yalandı. İşte detaylar!

Show Tv ekranlarında uzun zamandır yayınlanan ve seyircinin severek ve eğlenerek takip ettiği yapımlardan biri olan Güldür Güldür Show kanalın aynı zamanda en çok beğenilen ve reyting alan yapımlarının da başında geliyor. Koronavirüs günlerinde hemen her gün ekrana gelen ve kanalın zor zamanlarında en çok reyting alan yapımı olan Güldür Güldür Show aynı zamanda bünyesinde topladığı birbirinden usta ve başarılı oyuncularla da sıklıkla gündeme geliyor. Yayınlanan skeçlerle hem stüdyodaki hem de ekran başındaki seyircilerin büyük beğenisini kazanan yapım Ali Sunal’ın sunuculuğunda yayınına devam ediyor. Ancak son dakika haberine göre yapımda rol alan başarılı oyunculardan Sinan Çalışkanoğlu Güldür Güldür Show’la yollarını ayırdı. İşte detaylar!

Ali Çalışkanoğlu Güldür Güldür Show’a Veda Etti!

Ekranların eğlence programlarından olan ve Show Tv’de ekranlara gelen Güldür Güldür Show’da şok bir ayrılık yaşandı. Birbirinden usta oyuncuların yer aldığı ve yayınlanan skeçlerle seyircinin büyük beğenisini kazanan Güldür Güldür Show uzun zamandır kanalın en çok beğenen yapımlarından biri durumunda. Programda başarılı oyuncular arasında yer alan ve oynadığı skeçlerle gönüllere taht kuran oyunculardan Sinan Çalışkanoğlu 2018 yılında dahil olduğu yapımdan ayrılma kararı aldı. Bu şok karar bir anda Güldür Güldür Show izleyicilerini derinden üzerken Sinan Çalışkanoğlu’nun da kendine yeni bir kariyer planlaması yapacağı ve yeni projelerde yer almak istediği için yapımla yollarını ayırdığı iddia edildi. Başarılı oyuncunun yerine yapıma yeni bir oyuncunun dahil olup olmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Sinan Çalışkanoğlu Kimdir?

Güldür Güldür Show’da başarılı bir dönem geçiren ve şok bir kararla yapımdan ayrılma kararı alan başarılı oyuncu Sinan Çalışkanoğlu 26 Ocak 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatının ardından Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu daha sonra Pera Güzel Sanatlar Merkezinde pandomim ve oyunculuk dersleri almıştır. Birçok yapımda rol alan Sinan Çalışkanoğlu 2018 yılından itibaren Güldür Güldür Show’la seyirci karşısına çıkmıştır. Oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Güldür Güldür Show

-          En Son Babalar Duyar

-          Sırlar Dünyası

-          Bir İstanbul Masalı

-          Hayat Bilgisi

-          Görünmez Adam

-          Davetsiz Misafir

-          Selena

-          Türk Malı

-          Yahşi Cazibe

-          Gurbette Aşk

-          İşler Güçler

-          Beyza’nın Kadınları

-          İncir Reçeli

23-06-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar