Güldür Güldür Show'un kadrosuna bomba bir isim katılıyor!

Güldür Güldür Show'un kadrosuna bomba bir isim katılıyor!
Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen İbrahim Büyükak, Show Tv ekranlarının kahkaha dolu programı Güldür Güldür'e katıldı..

Kanal D ekranlarına damga vuran komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın ilk yayınlandığı dönemde başarılı performansı akıllara kazınan ve sonrasında büyük bir üne kavuşan İbrahim Büyükak'tan beklenmedik bir adım. Ekranların güldüren yüzü İbrahim Büyükak, Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ardından Güldür Güldür Show'un kadrosuna katıldı.

İBRAHİM BÜYÜKAK, GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA!

Yılmaz Erdoğan'ın en başarılı televizyon projelerinden olan ve bir döneme damgasını vuran Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ilk yayın döneminde yer alan ve sonrasında başarısına başarı katan isimlerden birisi de İbrahim Büyükak olmuştu. İzleyici tarafından çok sevilen Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ardından Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak '3 Adam' adlı bir talk show programıda yapmışlardı. Çok Güzel Hareketler Bunlar programının ardından ünü parlayan bu isimler sadece talk show programı ile kalmayıp bir çok yapımda da rol almıştı. Artık televizyon dünyasının tanınan ve başarılı isimlerinden olan bu oyuncular kendi çizdikleri yolda emin adımlarla ilerlemeye başladı. Çok Güzel Hareketler Bunlar programındaki birbirinden başarılı sekeçlerle tanınan ve çok sevilen İbrahim Büyükak'ın bugünlere gelişinde programın rolü çok büyük olmuştu. İbrahim Büyükak, geçtiğimiz Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye Büşra Pekin ile birlikte konuk olmuştu. 

HIZINI ALAMADI

Başarılarına başarı ekleyen İbrahim Büyükak, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin yayınına katıldığı zaman da 21 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Bayi Toplantısı filminin tanıtımını yapmış oldu. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında yaptığı tanıtımın ardından hızını alamayan İbrahim Büyükak, bu sefer de Show Tv ekranlarının Çok Güzel Hareketler Bunlar programının farklı bir verisyonu olan Güldür Güldür Show'un yayınına katıldı. Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanınan İbrahim Büyükak'ın Güldür Güldür Show 'un kadrosuna katılması herkesi şaşırtırken bunun sadece bir tanıtım reklamı olduğu belirtildi. Güldür Güldür Show’un yeni bölümü 21 Şubat Cuma akşamı Show TV’de yayınlanacak. Güldür Güldür Show’un yeni bölüm tanıtımında yer alan İbrahim Büyükak, izleyiciyi yine kahkaha tufanına soktu. 

19-02-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar