Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı

Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı
Ünlü şarkıcı Hadise hakkında çıkan 'pahalı elbise siparişi' haberlerine tepki gösterdi. Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı. İşte Hadise'nin açıklaması...

Yaptığı şarkılarla çok sevilen Hadise hakkında yapılan haberlere tepki gösterdi. Ünlü şarkıcı pandemi döneminde hakkında çıkan 'pahalı elbise siparişi' haberlerini sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesajla yalanladı. Normalde bu tür haberlere cevap vermediğini belirten Hadise, pandemi döneminde yaşanan sıkıntılardan varken yapılan bu tarz haberlere tepki gösterdi. Hadise hakkında "Yurt dışından 100 bin TL değerinde elbise sipariş etti" şeklinde haberler yapılmıştı.

Hadise o haberlere isyan etti

Sahnelerin ve ekranların sevilen isimlerinden biri olan Hadise, Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programında da jüri koltuğunda oturan isimlerden biriydi. Güzel şarkıcı Hadise magazin gündeminde de sık sık yer bulan isimlerden. Farklı giyim tarzıyla da dikkat çeken Hadise hakkında yapılan son habeleri sosyal medya hesabından yalanladı. 35 yaşındaki güzel şarkıcı Hadise, hakkında yapılan "Yurt dışından 100 bin TL değerinde elbise sipariş etti" haberlerine tepki gösterirken bu tepkisinin sebebini de açıkladı.

Hadise: Yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor

Ünlü şarkıcı Hadise, "kesenin ağzını açtı" haberlerinin pandemi döneminde yapılmasına çok sinirlendi. Rahatsız olduğunu ve üzüldüğünü belirten Hadise, "Pandemi nedeni ile milyonlarca insan ciddi bir şekilde ekonomik zorluk yaşarken böyle gerçek dışı haberlerle yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor" ifadelerini kullandı.

Milyonlarca insan ciddi bir şekilde ekonomik zorluk yaşarken…

Covid- 19 salgınının maddi ve manevi birçok kayıp yaşattığı son dönemlerde sıkıntı yaşayan kesimlerden biri de sanat dünyası olmuştu. Alınan pandemi önlemleri birçok sanatçının iş bulamamasına da sebep oldu. Hadise de bu ortamda kendisi hakkında yapılan haberlere tepki gösterdi. Hadise sosyal medya hesabından şunları yazdı; "Hiç almadığım kıyafetlerin, hiç harcamadığım paraların haberlerini bugüne kadar birçok kez okudum. Bu tarz masa başında yapılmış ve gerçeği yansıtmayan haberlere normalde cevap vermem ancak pandemi nedeni ile milyonlarca insan ciddi bir şekilde ekonomik zorluk yaşarken böyle gerçek dışı haberlerle yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor. Umarım güzel günler yakındır. Herkese sevgilerimle..."

12-01-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar