Sağlık Bakanı'ndan Sertap Erener'e teşekkür

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ünlü şarkıcı Sertap Erener'e teşekkür geldi. Fahrettin Koca sosyal medya hesabından Erener'in seslendirdiği klibi paylaştı ve teşekkür etti.

Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek

Covid-19 salgınını önlemek için aşı kampanyaları yapılmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerden de yardım aldı. Ünlü isimlerden aşı kampanyasına videolu destek geldi.

Ali Sunal ve Ezo Sunal koronavirüse yakalandı

Kemal Sunal'ın çocukları olan Ali ve Ezo Sunal koronavirüse yakalandı. Yeni doğum yapan Ezo Sunal ve yeniden baba olmaya hazırlanan Ali Sunal ve ailesi korona şoku yaşıyor.

Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı?

Ünlü sunucu Çağla Şikel son günlerde koronavirüse yakalandığı yönündeki iddialarla gündemde. Çağla Şikel koronavirüse mi yakalandı? Çağla Şikel açıklama yaptı.

Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı

Ünlü şarkıcı Hadise hakkında çıkan 'pahalı elbise siparişi' haberlerine tepki gösterdi. Hadise o haberleri sosyal medyadan yalanladı. İşte Hadise'nin açıklaması...

Çağla Şikel koronavirüs aşısı oldu: Aşıdan değil virüsten korkun!

Ünlü manken Çağla Şikel koronavirüs aşısı için gönüllü oldu. Covid-19 aşısı için tereddüt yaşayanlara tepki gösteren Çağla Şikel, "Aşıdan değil koronavirüsten korkun" dedi.

Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün koronavirüsü yendi!

Usta sanatçılar Ayşenil Şamlıoğlu ve Nilgün Belgün yakalandıkları koronavirüs hastalığını yendi. Hastalığı atlatan usta oyuncular sağlık durumlarını sosyal medyadan duyurdu.

Menajerimi Ara dizisinde bir koronavirüs vakası daha! Hangi oyuncu virüse yakalandı?

Yeni sezonun en renkli dizilerinden biri olan Menajerimi Ara setinde koronavirüs şoku yaşanıyor. Menajerimi Ara dizisinde koronavirüse yakalanan son isim bakın kim oldu?

Şarkıcı İrem Derici koronavirüse yakalandı!

Sevilen şarkıcı İrem Derici de koronavirüse yakalanan ünlü isimlerden biri oldu. Testinin pozitif çıktığını belirten İrem Derici Covid- 19 virüsüne nerede yakalandı? İşte detaylar…

Şener Şen koronavirüse yakalandı ve hastaneye kaldırıldı!

Usta oyuncu Şener Şen koronavirüse yakalandı. Hastaneye kaldırılan Şener Şen'in burada tedavisi sürüyor. Usta sanatçı Şener Şen'in sağlık durumu nasıl?

Hekimoğlu dizisinin başrolü koronavirüse yakalandı!

Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen de koronavirüs salgınına yakalananlar arasında yerini aldı. Kamu spotlarında rol alan Timuçin Esen'in son durumu ne?

Yeşilçam'ın usta ismi koronavirüs sebebiyle vefat etti!

Türkiye'de ve dünyada Covid- 19 salgını sebebiyle ölümler devam ediyor. Yeşilçam'ın emektar ismi de koronavirüs sebebiyle vefat etti!

Cem Yılmaz'ın teklifine Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan olumlu yanıt!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya bir teklifte bulundu. Bakan Koca'dan Cem Yılmaz'a olumlu cevap!

Ünlü haber sunucuları koronavirüse yakalandı!

Covid- 19 salgını yayılmaya devam ederken televizyon dünyasından iki ünlü sunucunun da testleri pozitif çıktı. Ünlü haber sunucuları koronavirüse yakalandı! İşte o isimler…

Ünlü şarkıcı Selçuk Balcı koronavirüse yakalandı!

Etkisini yeniden arttıran ve birçok kişiye bulaşan koronavirüs salgına ünlü şarkıcı Selçuk Balcı da yakalandı. Karadeniz şarkılarıyla tanınan Selçuk Balcı'nı sağlık durumu nasıl?