Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Ayrılık İddialarına Fotoğraflı Yanıt!

Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Ayrılık İddialarına Fotoğraflı Yanıt!
Şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım arasında bittiği iddia edilen aşk Kaan Yıldırım’ın paylaştığı bir fotoğrafla yalanlandı. Tarafların aşklarının devam ettiği öğrenildi.

2020 yılının sürpriz ve bomba aşkı şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan yıldırım arasında yaşanmaya başladı günden beri türlü türlü haberler sosyal medya ve magazin basınında yer aldı. Kimi zaman bu aşkın bittiği, kimi zaman tarafların birbirine kısıtlamalar koydukları gibi birçok haber yapıldı. En son geçtiğimiz hafta ikilinin aşklarını bitirerek ayrıldıkları ve ayrı ayrı yaşamaya başladıkları ve hatta tarafların birbirlerini sosyal medya hesaplarından sildikleri bile ileri sürüldü. Tüm bu iddia ve haberlere karşın Hadise ve Kaan Yıldırım cephesinden bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Ayrılık iddiası ne doğrulandı ne de yalanlandı. Magazin basını hemen her gün ikiliyle ilgili haber yaparken sonunda ikili aşklarının bitmediğini bir fotoğrafla herkese ilan etti. İşte Hadise Kaan Yıldırım aşkının devam ettiğinin fotoğrafı!

Aşkları Bitti İddiasına Fotoğraflı Yanıt!

35 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise ile 33 yaşındaki başarılı oyuncu Kaan Yıldırım bu senenin başında sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlamışlardı. Aşkları Kaan Yıldırım’ın köpeği ile gün yüzüne çıkan ikili daha sonra sosyal medya üzerinden birlikte çekilmiş fotoğraflara bu aşkı herkese duyurdular. Son olarak da geçtiğimiz yaz Bodrum’da birlikte tatil yapan çift İstanbul’a dönüşte Kaan Yıldırım’ın evinde birlikte yaşamaya başladılar. Ancak koronavirüs sırasında evde karantina uygulayan çiftten Hadise’de koronavirüs testi pozitif çıktı ve şarkıcı Kaan Yıldırım’ın evinden kendi evine taşındı. Bu ayrılık üzerinden bir iki hafta geçmişti ki bu sefer de ikilinin ayrıldıkları iddiaları sosyal medya ve magazin gündeminde yer almaya başladı. Taraflar ise bu duruma bir süre herhangi bir cevap vermediler. Ancak olay ısrarla magazin basınında yer almaya başlayınca Kaan Yıldırım Hadise ile birlikte bir ateş başında çekikmiş bir fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı ve herkese aşklarının bitmediğini ilan etti.

Evlilik Bekleniyor!

Kaan Yıldırım ile Hadise arasında bu senenin başında başlayan aşk mutlu bir şekilde devam ederken yaşanan son olay sonrası tarafların aşklarının bitmediği ve ikilinin ayrılmadıkları öğrenildi. İkilinin birlikteliklerinin oldukça mutlu bir şekilde devam ettiği ifade edilirken bu birlikteliğin evlilikle sonuçlanmasının hiç de sürpriz olmayacağı konuşuluyor. Bilindiği gibi taraflar birbirinin aileleriyle de tanışmışlardı.

05-12-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar