Alişan masaj yapılan oğlunun fotoğrafını paylaştı ortalık karıştı

Ünlü şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından oğluna masaj yapılırken bir fotoğraf paylaştı. Alişan'ın paylaşımı kısa sürede dikkat çekti ve farklı eleştirilere neden oldu.

Seren Serengil'i fotoğraf paylaştığına pişman ettiler

Ekranın dikkat çeken isimlerinden olan Seren Serengil'in paylaşımı olay oldu. Takipçilerinin 'sil çabuk' yorumları Serengil'i yaptığı fotoğraf paylaşımına pişman etti.

Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir süre önce Leyla adını verdiği bebeğini kucağına almıştı. O anlara ait kareleri paylaşan Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı.

Demet Özdemir Oğuzhan Koç Aşkının İlk Fotoğrafı Geldi

2021 yılının bomba aşkı Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir arasında yaşanmaya devam ediyor. Bugün ikiliden birlikte çekilmiş ilk resim paylaşıldı.

Olay Yaratan Fotoğrafın Ardından Özcan Deniz'den Sert Açıklama

Özcan Deniz'in oğlunu öperken paylaştığı fotoğraf tepkilere neden oldu. Deniz ise konuya noktayı "Baba olmayan anlamaz" sözleriyle koydu.

Hadise ve Kaan Yıldırım’dan Ayrılık İddialarına Fotoğraflı Yanıt!

Şarkıcı Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım arasında bittiği iddia edilen aşk Kaan Yıldırım’ın paylaştığı bir fotoğrafla yalanlandı. Tarafların aşklarının devam ettiği öğrenildi.

Mert ve İdil Fırat Çifti Kızlarının Resmini paylaştı!

Ünlü oyuncular Mert ve İdil Fırat çifti geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen küçük kızlarının fotoğrafını sosyal medyadan ilk kez paylaştılar.

Didem Soydan Burak Deniz Aşkı Belgelendi!

Magazin dünyasını bir süredir meşgul eden Didem Soydan Burak Deniz birlikteliği sonunda kesinlik kazandı. İkilinin ilk kez birlikte fotoğrafları çekildi.

Ebru Şallı Ezber Bozdu!

Ünlü isim Ebru Şallı oğlunu kaybettikten uzun süre sonra gittiği tatilde tatil fotoğraflarını paylaşmıştı. Fotoğrafları eleştirilen Ebru Şallı eleştirilere cevap verdi.

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraflar

Serenay sarıkaya Cem Yılmaz İlişkisinde İlk Fotoğraf paylaşıldı. Uzun süredir hakkında konuşulan ve ilişkileri var mı yok mu denilen çiftin ilk fotoğrafı ve hikayesi haberimizde!

Özel Fotoğrafları İnternete Sızan Aslı Bekiroğlu’nun Hamlesi Herkesi Şaşırttı!

Özel Fotoğrafları internete sızan Aslı Bekiroğlu’nun hamlesi herkesi şaşırttı. Güzel oyuncu öyle bir hamle yaptı ki! İşte detaylar!

Yıldız Kenter’in son fotoğrafları ortaya çıktı

Devlet sanatçısı Yıldız Kenter'in hayata gözlerini yummadan önce çektirdiği fotoğraflar, onun son fotoğrafları oldu. Son fotoğraflarda yanında kimler vardı?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe’nin Askerlik Fotoğrafları Herkesi şaşırttı!

Sezon arası geldi ünlüler bir bir asker oldu. Sen anlat Karadeniz'in sevilen oyuncusu Deli Tahir'de askere gidenlerden. İşte Deli Tahir'in askerlik fotoğrafları!

Manuş Baba'nın Askerlik Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı!

Ünlü şarkıcı Mustafa Özkan, bilinen adıyla Manuş Baba bedelli askerlik için kıtasına teslim oldu. Manuş Baba'nın askerlik fotoğrafı sosyal medyada bir anda gündem oldu!

Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

8 ay önce tutuklanarak cezaevine gönderilen Adnan oktar'ın hapishane fotoğrafları ortaya çıktı. Saçlarını ve sakalını boyayan Adnan Oktar'ın görüntüleri ne anlatıyor? Haberimizde!