Hande Erçel'den duygusal paylaşım: Seni çok özlüyorum!

Hande Erçel'den duygusal paylaşım: Seni çok özlüyorum!
Güzel oyuncu Hande Erçel'in bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı. Erçel içindeki özlemi "Seni çok özlüyorum" ifadeleriyle anlattı.

Oyuncu Hande Erçel bugün yaptığı sosyal medya paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin'le başrol oynayan Hande Erçel son zamanların en gözde oyuncularından. Büyük bir hayran kitlesi bulunan Hande Erçel bugün sosyal medyadan yayınlandığı annesinin fotoğrafıyla sevenlerini hüzünlendirdi. Hande Erçel vefat eden annesinin doğum gününde ona karşı duygularını sosyal medya hesabından paylaştı.

Hande Erçel annesinin doğum gününü kutladı!

Ekranların en çok konuşulan oyuncularından biri olan Hande Erçel bu kez annesine olan özlemi ile gündemde. Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel geçen yıl vefat etmişti. Kanser hastalığına yakalanan Aylin Erçel bu hastalıkla mücadelesini kaybetmiş ve geçen yıl yaşamını yitirmişti. Güzel oyuncu Hande Erçel, annesinin vefatının ardından zor günler geçirmişti. Sen Çal Kapımı dizisindeki performansı ve güzelliği ile sık sık gündeme gelen Hande Erçel, bugün annesi için yaptığı paylaşımla duygulandırdı.

Hande Erçel annesine özlemini dile getirdi

Hande Erçel instagram hesabından annesinin fotoğrafıyla birlikte duygularını ifade ettiği bir not paylaştı. Erçel'in annesi için yazdığı satırlarda, "Güzel senin kulağımdan bir an olsun gitmiyor, varsın burdasın. Hala her sabah öpüyosun boynumdan. Bugün senin doğuşun, sonsuz oldu… Her gün hayal ettiklerimizden daha güzel bir denize girdiğini biliyorum oralarda… Seni çok özlüyorum anne…" ifadeleri vardı. Annesini çok özlediğini dile getiren Hande Erçel'in paylaşımı sevenlerini de hüzünlendirdi.

Hande Erçel kimdir?

Başarılı performansı ve güzelliği ile dikkat çeken Hande Erçel son zamanlarda yıldızı parlayan oyunculardan. Sosyal medyada da büyük bir takipçi kitlesi olan Hande Erçel, son dönemin iddialı dizilerinde yer aldı. 1993 doğumlu olan Hande Erçel, Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Çalıkuşu, Azize, Siyah İnci dizilerinde rol aldı. Oyunculuk ve modellik yapan Hande Erçel, son olarak Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynuyor. Aylin Erçel ve Kaya Erçel'in kızı olan Hande Erçel'in bir de Gamze Erçel adında ablası var. Aile bağları güçlü olan Hande Erçel sık sık yiğeni ile birlikte fotoğraflar paylaşıyor. Erçel'in annesi Aylin Erçel 11 Ocak 2019 tarihinde 48 yaşındayken vefat etti.

25-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar