İbrahim Çelikkol ile Elçin Sangu'dan güzel haber!

İbrahim Çelikkol ile Elçin Sangu'dan güzel haber!
Güzelliği ile baş döndüren oyuncu Elçin Sangu ile yakışıklı isim İbrahim Çelikkol hayranlarına güzel haber geldi. İkilinin yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan bir projede bir araya geliyor.

Kiralık Aşk dizisindeki rolü ile izleyicinin gönlüne taht kuran  güzel oyuncu Elçin Sangu uzun süredir ekranlardan uzak kaldı.Elçin Sangu, İbrahim Çelikkol ile yeni bir projede bir araya gelecek. Yeni yayın döneminde Kanal D'de ekrana gelecek olan bir yapımda Elçin Sangu ile İbrahim Çelikkol beraber rol alacak. İkilinin hayranları gelen bu haberle havalara uçtu. Peki dizinin adı ne olacak? İbrahim Çelikkol ve Elçin Sangu'nun yeni dizisi ne zaman başlayacak? Hangi oyuncular yer alacak? KANAL D CANLI İZLE.

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizi ile ilgili Milliyet Yazarı Sina Koloğlu şu yorumda bulundu;

Onlar Kanal D’de olacak!

İbrahim Çelikkol ile Elçin Sangu, Kanal D’nin projelerinde yer alacak. Bu çalışmalar, D Yapım işi olacak. ‘Kim, neyi çekecek?’ konusu şu an netleşmiş değil. Birce Akalay’la İbrahim Çelikkol projesi için bir görüşme yapıldığı bilgisi geldi. Bu ikiliden bir dizi gelecek gibi görülüyor.

11-08-2017
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar