Gazetecilere yakalanan Demet Özdemir'den itiraf!

Güzelliği ve oyuncu performansıyla dünyada en başarılı oyuncular listesine giren genç oyuncu Demet Özdemir, güzellik sırrına dair açıklamalarda bulundu.

Camdaki Kız Hayri Karakterinde Yeni Bir İsim Krizi!

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri için teklif gönderilen isim eğer kabul ederse başka bir dizi bu durumdan ciddi anlamda etkilenecek.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Veda

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 4. Sezonda vedalar peş peşe geldi. Yapımcılar ve senaristler dördüncü sezonda bunun altından kalkabilecek mi ?

İbrahim Çelikkol'dan duygulandıran Şahin Akdemir paylaşımı

Milas’ta yangın söndürme çalışmalarına katılan ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol adeta bir itfaiye eri gibi su hortumlarını yüklenmiş ve alevlerin arasına dalmıştı.

İbrahim Çelikkol yangınla mücadelesini anlattı: Asker çocuğuyum

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol yangın bölgelerinde gönüllü olarak çalışmıştı. Asker çocuğu olduğunu söyleyen Çelikkol, yangınla mücadelesini ve hayvan sevgisini anlattı.

Furkan Kızılay’dan Yangınlara Destek

Çoçuklar Duymasın dizisi ile tanıdığımız havuç karakterine hayat veren isim Furkan Kızılay yangınlara tepkisiz kalamadı.

İbrahim Çelikkol'un alevlerle mücadelesi kameralara yansıdı

Ege ve Akdeniz bölgelerinde devam eden yangınlar üzüntüyle takip edilirken ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un alevlerle mücadelesi kameralara yansıdı.

İbrahim Çelikkol Yapım Şirketine Dava Açtı

Son olarak Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide rol alan İbrahim Çelikkol daha önce rol aldığı Kördüğüm dizisinin yapım şirketine dava açtı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine flaş transfer

Çarşamba akşamları izleyiciyle buluşan OGM Pictures yapımı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başarısını sürpriz isimlerle kadrosunu güçlendirerek perçinliyor

Kuş Uçuşu dizisine bomba transfer!

Bir Tv kanalında çalışan iki farklı kuşağın kuşak çatışmasını anlatacak olan Kuş Uçuşu dizisinin çekimleri devam ediyor. İbrahim Çelikkol'dan sonra kadroya kim katıldı?

Doğduğun Ev Kaderindir'e sürpriz oyuncu

Başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol'un ayrıldığı Doğduğun ev Kaderindir dizisine nesrin karakteriyle katılan başarılı oyuncu dizide dengeleri değiştirecek.

İbrahim Çelikkol'un yeni adresi belli oldu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol, senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Hayranları ünlü oyuncunun hangi yapımda yer alacağını merak ediyor

İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir’den Ayrılıyor

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol diziye veda ediyor. Bu şok gelişme seyirciyi derinden üzdü.

Doğduğun Ev Kaderindir 33. bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 33. bölüm izle; Sevilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Heyecan dolu yeni bölüm için detaylar haberimizde.

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm; Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölümle bu akşam ekranda olacak. Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Full HD izle!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni bir isim katıldı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi başarılı bir şekilde yoluna devam ederken kadrosu da genişliyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni bir isim katıldı. İşte o isim…

Doğduğun Ev Kaderindir İbrahim Çelikkol, yönetmenliğe başladı

Tv8’in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir ile birlikte başrol oynayan İbrahim Çelikkol yönetmenliğe özendi.

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm izle; Sevilen dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Doğduğun Ev Kaderindir 26. bölüm tıkla izle!

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm izle!

Yeni sezona başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam 2. Sezon ilk bölümüyle ekrana geliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm izle!

Demet Özdemir'den o habere yalanlama!

2. Sezon için sete çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol'un kriz çıkardığı iddia ediliyor.Başrol oyuncusu Demet Özdemir bakın o habere ne dedi?