İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile evlendi

İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya ile evlendi
Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses kendinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile sessiz sedasız nikah masasına oturdu. İbrahim Tatlıses evlendiğini duyurdu.

Yaşadığı silahlı saldırı sonrası sağlık problemleri yaşayan İbrahim Tatlıses 5. Kez nikah masasına oturdu. Ünlü sanatçı Tatlıses bir süredir beraber yaşadığı kendisinden 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı. Star Tv'de yayınlanan İbo Show programında açıklama yapan İbrahim Tatlıses'in 5. evliliğini sessiz sedasız yaptığı anlaşıldı. İbrahim Tatlıses uzun bir aradan sonra İbo Show'la yeniden ekrana dönmüştü. İbo Show her hafta ünlü konuklarıyla ekranın en çok izlenen programlarından biri oluyor. İbrahim Tatlıses programın son bölümünde bombayı patlattı. Sarkıcı Ebru Yaşar'ın sorusunu cevaplayan Tatlıses evlendiğini duyurdu.

İbrahim Tatlıses: Gülçin bana çok iyi bakıyor

İbrahim Tatlıses sanatı, hayatı ve evlilikleriyle çok konuşulan isimlerden biri. Yaşadığı talihsiz olayın ardından uzun süre tedavi gören İbrahim Tatlıses hayata yeniden bağlandı. Tam iyileşemese de büyük ölçüde sağlığına kavuşan Tatlıses'in yardımcısı Gülçin Karakaya ile aşk yaşadığı iddiaları gündeme geliyordu. Bir süredir de beraber yaşayan ikilinin evlendiği ortaya çıktı. Ebru Yaşar'ın İbo Show'da "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine açıklama yapan Tatlıses evlendiğini duyurdu. İbrahim Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim. Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses 5. kez evlendi

İbrahim Tatlıses'in açıklamaları bugün magazin gündemine bomba gibi düştü. İbrahim Tatlıses'in evli olduğunu açıklaması geçmişte yaptığı konuşmayı da gündeme getirdi. Tatlıses Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor iddiları sorulunca bir açıklma yapmıştı. Tatlıses o açıklamda, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil" ifadelerini kullanmıştı. İbrahim Tatlıses daha önce sırasıyla Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu. Gülçin Karakaya ile 5. Evliliğini gerçekleştiren İbrahim Tatlıses'in bu evliliklerden 7 çocuğu var.

02-05-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar