İrem Derici Çok Güzel Hareketler oyuncusu ile sevgili oldu

İrem Derici Çok Güzel Hareketler oyuncusu ile sevgili oldu
Ünlü şarkıcı İrem Derici sosyal medyada tanıştığı oyuncu ile birlikte. Clubhouse'da tanışan İrem Derici Çok Güzel Hareketler oyuncusu ile sevgili oldu! İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı İrem Derici Çok Güzel Hareketler oyuncusu ile sevgili oldu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Sıra dışı tarzı ve şarkılarıyla sevilen şarkıcı İrem Derici'nin bir süredir yeni bir ilişkiye başladığı konuşuluyordu. Magazin dünyasının gözünün üzerinde olduğu Derici'nin yeni aşkının kimliği ortaya çıktı. Tv 100'ün haberine göre İrem Derici, Kanal D'nin sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu ile birlikte. 33 yaşındaki İrem Derici'nin 22 yaşındaki Emre Aslan ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü.

İrem Derici ve Emre Aslan ClubHouse'da tanıştı

Şarkıcı İrem Derici ile Emre Aslan'ın aşk yaşadığı iddiası gözleri ünlü çifte çevirdi. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer alan yakışıklı oyuncu Emre Aslan ile Derici'nin aşkı ilginç bir şekilde başlıyor. Son dönemin popüler sosyal medya mecrası Clubhouse Derici Aslan aşkının başlamasına vesile oldu. İddiaya göre İrem Derici ve Emre Aslan Clubhouse'da tanıştı. Burada tanışan ünlü isimlerin ilişkisi zamanla aşka dönüştü. İrem Derici geçen günlerde arkadaşlarıyla parkta sohbet ederken görüntülenmişti. Polis o toplantı için ceza yazmıştı. Emre Aslan'ın da o gün o ortamda olduğu ortaya çıktı.  

Emre Aslan albüm çıkarcak

Magazin dünyasının yeni çiftlerinden olan İrem Derici ve Emre Aslan'ın ilişkisi yeni başladı. Kadıköy Caddebostan'da ceza yazılan İrem Derici o gün polise "Buradaki herkes oyuncu ve herkesin korona testi yapılıyor" demişti. O ortamda İrem Derici'nin yeni aşkı Emre Aslan da bulunuyordu. Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan'ın aynı zamanda müzikle ilgilendiği de biliniyor. Aslan ve İrem Derici tarafından müzik konusunda da destekleniyor. Emre Aslan'ın yakın bir tarihte bir albüm çıkarmayı planladığı da iddialar arasında. Star Tv'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olan İrem Derici ise iddialar hakkında açıklama yapmadı. Emre Aslan'ın ise iki yıllık ilişkisi bulunan kız arkadaşından yeni ayrıldığı öğrenildi.

23-02-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar