Hercai’den İki Flaş Ayrılık Haberi

Hercai’den İki Flaş Ayrılık Haberi
Atv ekranlarında üç sezondur ekrana gelen Hercai dizisinden iki ayrılık haberi geldi. Başarılı iki oyuncu Ahmet Tansu taşanlar ile Oya Unustası diziye veda ediyor.

Atv ekranlarında üç sezondur ekranlara gelen ve şu sıralar pazara akşamları seyirciyle buluşan fenomen dizilerden Hercai’den iki flaş ayrılık haberi geldi. Dizi sektöründe bir anda gündem olan ve sosyal medyada da konuşulmaya başlayan ayrılık dizinin seyircilerini üzerken dizide baştan beri rol alan iki oyuncunun ayrışmasıyla Hercai’nin bu sezon final yaşacağına artık kesin gözüyle bakılmaya başlandı. Bütün sırların bir bir ortaya çıktığı ve yeni hesaplaşmalarla artık herkesin her şeyi bildiği ortamda dizinin hikayesinin yavaş yavaş toparlanmaya başlandığı görülüyor. Dizinin ilk bölümünden itibaren dizide yer alan karakterlerden Azat’ı canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar ile Gönül karakterine hayat veren Oya Unustası’nın önümüzdeki bölümlerde diziye veda edeceği öğrenildi. İki güçlü karakterin diziye veda edecek olmasının dizinin iyice düşen reytingleriyle de ilgili olduğu öne sürülürken artık iki karakterin hikayede yer almayacak olması dizin fenomen izleyicilerini derinden üzecek.

Azat Ve Gönül Veda Ediyor!

Hercai dizisinin iki güçlü karakteri olan Azat Şadoğlu ile Gönül Aslanbey önümüzdeki bölümlerde Hercai ile vedalaşıyor. İki güçlü karaktere hayat veren iki başarılı oyuncu Ahmet Tansu yaşanlar ile Oya Unustası’nın diziden ayrılacak olması fenomen dizide kan kaybının devam ettiğini gösteriyor. Reytingleri iyice düşen ve sezon sonunda final yapmasına kesin gözüyle bakılan Hercai’nin düşen reytinglerine paralel olarak maliyetinin de azaltılması için iki oyuncu ile yollar ayrılıyor. Baştan beri dizide Miran karakteriyle rekabet halinde olan Azat ve yine Miran’ın eski eşi olan Gönül’ün diziden ayrılacak olması hikayede nasıl bir gelişme doğuracak gelecek bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Ahmet Tansu Taşanlar (Azat) Kimdir?

Son olarak Hercai’de Azat karakterini canlandıran Ahmet Tansu Taşanlar 31 Mayıs 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından oyuncu olmak isteyen Taşanlar Selçuk Üniversitesi Devlet konservatuarı Tiyatro Ana sanat dalından mezun olmuştur. Bugüne kadar pek çok başarılı yapımda rol alan başarılı oyuncu özellikle Çukur, Hercai ve Vatanım sensin adlı dizilerdeki performansı ile göz doldurmuştur. Oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır. Hercai, Çukur, Mehmetçik Kutlu Zafer, Kara Yazı, Vatanım Sensin, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Küçük Kıyamet, Küçük Kadınlar.

24-02-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar