İrem Derici’nin Dudakları Muhabirlerin Dikkatinden Kaçmadı

İrem Derici’nin Dudakları Muhabirlerin Dikkatinden Kaçmadı
Şuana kadar estetiğini hiçbir zaman gizlemeyen ünlü şarkıcı İrem Derici takıldığı mekandan ayrılırken muhabirlere yakalandı.

Her zaman samimi ve gerçekçi oluşu ile hayranlarının kalbini kazanmış olan İrem Derici, önceki gün takıldığı mekandan ayrılırken muhabirlerin objektiflerine yansıdı. Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin görüntüsündeki değişiklik dikkatlerden kaçmadı. Estetik mi yaptırdı?

İhtiyacınız mı vardı diyebilirsiniz, Evet vardı

Yine her zamanki hali ile sorulara esprili yaklaşarak dudağına dolgu yaptırdığı ifade eden ünlü şarkıcı İrem Derici  “Beni yakaladınız vallahi... ‘İhtiyacınız mı var?’ diyebilirsiniz, evet vardı. Doktorum yapmamız gerektiğini söyledi ben de tavsiyesine uydum” diyerek dudak dolgusu yaptırdığını dile getirdi.

Güzellik Takıntısı Var 

Ünlü Şarkıcı İrem Dericinin güzellik takıntısı çok küçük yaşta başlıyor. Yaptığı estetikler hala dikkat çekiyor fakat, ünlü şarkıcı bunları asla gizlemedi. Henüz 16 yaşındayken duvara kafa atarak burnunu kırıyor ve ilk estetiğini oluyor. Ünlü şarkıcı tabi ki bir estetik ile kalmıyor. Yıldızı parlamadan önce ikinci burun estetiğini oluyor. Daha sonra ise Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye programına katılıyor. Sesi ile herkesi kendine hayran bıraktırıyor. Ünlü olmaya başladığı dönemler de ise dişleri için tedavi görmeye başlayarak gülüşüne bir güzellik daha ekliyor. Burun estetiğine ise hala ısrarla devam eden ünlü şarkıcı İrem Derici 3. Burun estetiğini ise herkesten gizli bir şekilde yaptırıyor. Tedavi gördüğü süreçlerde aldığı kilolardan rahatsız olan ünlü şarkıcı, fazlalıklarından kurtulup üzerine birde göğüslerini büyütmek için bir operasyon daha geçiriyor. Yüz bölgesindeki botoksların ise kendisinin de dile getirdiği gibi sayısı o kadar fazla ki .. Ünlü şarkıcı şu ana kadar sayısız operasyon ile burun, göğüs, diş, kilo gibi bir çok uğraş verdi. Yüz bölgesinde gerdirme, elmacık kemikleri için ayrı bir operasyon, dudaklarına dolgu yaptırdı. Güzellik takıntısı olan ünlü şarkıcı kilosuna olan takıntısı ile zor dönemler atlattı. Diyetlerine ısrarla devam eden ünlü şarkıcı en son o kadar zayıfladı ki, vücudu dayanamayıp pes etti. Uzun süre tedavi altında kalan ünlü şarkıcı ölümden döndü. Kendini toparladıktan sonra verdiği bir röportajda ise ‘’ 8 ay önce 32 bedendim, ölümden döndüm, ah o kakafonik dayatmalar yok mu ah! Şimdi 38 bedenim, sefam olsun, aşırı güzelim, aşırı güzeliz’’ ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin kendisi ile olan barışıklığı gözlerden asla kaçmıyor. Her zaman her halinde doğallığı ile hayranları için vazgeçilmez. Ünlü Şarkıcı 30 yaşına yaklaştığı dönemlerde ise güzel bir mesaj veriyor. Kadın olmanın önemine değindiği bir röportajında 30 yaşıma yaklaşıyorum diye geçen sene botoksa başladım. Dış güzelliğim önemli değil diyordum önceleri. Yaş büyüdü, 30’lar 40’lar kadının en kadın hissettiği yaşlar. Hissetmeye başladım. Eskiden giydiklerimi umursamazdım, şimdi geceden hazırlıyorum. Artık güzellik konusunda takıntılıyım’’ diyerek hissettiklerini paylaşmıştı.

20-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar