İstanbullu Gelin Finalindeki Hata Günler Sonra Fark Edildi!

İstanbullu Gelin Finalindeki Hata Günler Sonra Fark Edildi!
Star Tv'nin üç sezondur yayınlanan ve seyirci tarafından çok sevilen dizisi İstanbullu Gelin final yaptı. Dizi final bölümünde yaptığı hatayla pes artık dedirtti. İşte ayrıntılar!

Star TV’de 3 sezon süren İstanbullu Gelin dizisi, geçtiğimiz hafta 87. bölümüyle ekranlara veda etmişti. Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrolünde oynadıkları dizi, son bölümüyle hem ağlattı hem de mutlu etti. Esma’nın ani ölümü, tüm aileyi derinden sarsarken, 7 yıl sonrasına geçiş yapıldı. Hayattayken ailesini bir arada tutabilmek için her yolu deneyen Esma’nın ölümünden sonra da Boranlar birbirlerine kenetlendiler.

İstanbullu Gelin Final Bölümünde Yaşananlar!

İstanbullu Gelin biterken bile seyircisini hem mutlu etti, hem de hüzne boğdu. Dizinin final bölümünde mutlu aileleriyle hep birlikte konakta yaşarken, çocukların büyümüş hallerini de gördük. Özellikle Süreyya ve Faruk’un kızları Yaz seyirci tarafından çok fazla merak ediliyordu. Yaz’ın 7-8 yaşlarındaki hali, ekranlara geldi. Babasına restaurantta yardım eden Yaz, ailenin neşe kaynağı olmuştu. Dizinin final bölümünde Yaz ve Faruk’un bir sahnesinde yaşanan aksilik ise izleyenlere bu kadarda olmaz dedirten cinstendi.

İstanbullu Gelin Finalinde Yapılan Komik Hata!

Süreyya, şarkıcı olup sahnelere çıkmaya başlamış ve turnedeydi. Annesine babasıyla doğum günü için sürpriz bir pasta yapan Yaz ve Faruk, Süreyya’yı görüntülü aradı. Mutfakta pasta yapan baba-kızın sevimli hallerine, Süreyya çok güldü ama ekran başındakiler de yapılan hataya çok güldü! Görüntülü konuşma sırasında Süreyya, baba kızın izlerken ekrana gelen görüntüde cep telefonunun olması izleyenleri şoke etti! Kamera ile çekilen görüntü, görüntülü telefon ekranı gibi kullanılmıştı ama karşıdaki kişinin böyle bir görüntü izlemesi mümkün değildi! Aslında sahne doğru kare ile başlamıştı. Yani iki kişinin görüntülü konuşmada gördüğü ekran görüntüsü normaldi. Ancak sahnenin devamında araya giren kısa süreli bir görüntüde Faruk’un elinde telefon olan hali bir kaç saniyelik de olsa dikkat çekti. Sahnede direk telefon görüntüsünü kullanmak yerine, kamera açısını kullanınca, ortaya tuhaf bir durum çıktı. Durumu farkeden izleyiciler de sosyal medyada tuhaflığa vurgu yaptılar.

Seyirci Yapılan Hatayı Görmezden Gelmedi!

Olayı ti’ye alan bir izleyicinin 7 yıl sonrasına ait bu sahneler için yaptığı ”teknolojiye bak bee telefonu bile gösteriyor” şeklindeki yorum ise okuyanları güldürdü. Gelen yorumlardan bazıları şöyle:

-Telefon sahnesinde büyük kamera hatası yaptılar hahah

-Görüntülü konuşmasında telefonu da görebilen koca yürekli Süreyya olsun böylede severiz

-Yok artıkkk görüntülü konuştuğumuz telefonu görüntüleyen başka bir şey varr

-hahahhaah Faruk Süreyya ile video konuşurken Süreyya telefonun arkan tarafından izliyor her halde

-Görüntülü konuşurken telefonun görünmesi

11-06-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar