Fox Tv’nin Yeni Başlayan Dizisi Final Kararı Aldı

Fox Tv ekranlarında henüz yeni başlayan ve üç bölüm yayınlanan Yalancılar ve Mumları adlı dizinin erken final yapmasına karar verildi. Dizi 5. bölümde seyirciye veda edecek.

Son Yaz 26. Bölüm İzle (Final)

Son Yaz 26. Bölüm İzle; 16 Ekim Cumartesi 26 bölümü olan final bölümüyle ekrana gelen Son Yaz Dizinin yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberinizde!

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle (Final)

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm İzle; 14 Ekim Perşembe akşamı 5. ve final bölümüyle ekrana gelecek Uzak Şehrin Masalı’nın 5. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Baht Oyunu 17. Bölüm İzle (Final)

Baht Oyunu 17. Bölüm İzle; 12 Ekim Salı akşamı 17. Yeni bölümüyle ekrana gelen Baht Oyunu’nun yayınlanan 17. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Yeni Başlayan Dizi Final Kararı Aldı

Televizyon kanallarında bin bir emek ve parayla hazırlanan ve yüzlerce insana ekmek kapısı olan dizler erken final kararı almaya devam ediyor.

Son Yaz final mi yapıyor?

Ekranın sevilen dizilerinden Son Yaz final mi yapıyor? Ali Atay, Birce Akalay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan'ın rol aldığı Son Yaz'dan kötü haber geldi.

Baht Oyunu final mi yapıyor?

Ekranın sevilen dizisi Baht Oyunu'ndan sevenlerini üzen bir haber gelebilir. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın başrolde olduğu Baht Oyunu final mi yapıyor? İşte tüm detaylar…

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle (Final)

Kazara Aşk 13. Bölüm İzle; 30 Eylül Perşembe akşamı 13 ve final bölümüyle ekrana gelen Kazara Aşk’ın yayınlanan final bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Uzak Şehrin Masalı için final kararı alındı

Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak yayına başlayan Uzak Şehrin Masalı'ndan kötü haber geldi. Aslıhan Güner ve Barış Kılıç'ın başrolde olduğu Uzak Şehrin Masalı final kararı.

Tv 8’den Flaş Karar! Reytingi Düşen Program Yayından Kaldırıldı

Tv 8 ekranlarında yaz aylarında seyirciyle buluşmaya başlayan Paylaş Benimle adlı program kanal tarafından yayından kaldırıldı.

Kazara Aşk Final Kararı Aldı

Star Tv ekranlarında yaz sezonu dizisi olarak ekrana gelmeye başlayan ve ancak beklenen reytingi bulamayan Kazara Aşk’ın final yapacağı açıklandı.

Kanal D’de Yayınlanan Aşkın Tarifi Final Kararı Aldı

Kanal D ekranlarında yaz dizisi olarak seyirciyle buluşmaya başlayan ve şu ana kadar 10 bölüm ekrana gelen dizinin 13. bölümde final yapmasına karar verildi.

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'tan Kefaret'e duygusal veda

Sevilen dizi Kefaret final yaptı. Dizinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur'dan Kefaret'e duygusal veda.

Kahraman Babam Final Yapıyor

Show Tv ekranlarında yaz dizisi olarak ekrana gelen ve itfaiyecilerin hayatını anlatan Kahraman Babam dizisi 8. Bölümde final yapma kararı aldı.

Show Tv’nin Yaz Dizisi Cam Tavanlar Final Kararı Aldı

Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve yaz dizileri arasında en iddialılardan biri olan Cam Tavanlar ne yazık ki reyting savaşlarını kaybetti.

Menajerimi Ara 45. Bölüm izle (Final)

yuncu ve menajerlerin hayatlarını pazar akşamları ekrana getiren Menajerimi Ara 45. Bölümde Ego’dan kovulan ekip ajansı boşaltıyor. Barış'ın planı ekibi geri döndürebilecek mi?

Menajerimi Ara Dizinden Final Kararı

Sonunda uzun süredir kaçınılan ancak bir türlü kurtulunamayan acı gerçek geldi çattı. Star Tv ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelen Menajerimi Ara’nın final tarihi belli oldu.

Arka Sokaklar'da duygusal veda! Onur Bay ve Yüsra Geyik nasıl veda etti?

Arka Sokaklar sezon finali yaparken 15 yıldır rol alan oyunculardan ekibe veda edenler oldu. Hüsnü Çoban'ın çocuklarını canlandıran Onur Bay ve Yüsra Geyik nasıl veda etti?

Kırmızı Oda 42. Bölüm İzle (Sezon Finali)!

Mitra'ya "Babamın birlikte olduğu kadın sen misin?" diye soran Zafer, Mitra'ya veda eder. Manolya hanıma eşine âşık olduğunu söyleyen Zafer, eşiyle yeni bir yaşama başlayacak mı?

Arka Sokaklar 594. bölüm izle (Sezon Finali)

Arka Sokaklar 594. bölüm izle (Sezon Finali); Arka Sokaklar 18 Haziran Cuma akşamı sezon finali yapıyor. Arka Sokaklar 594. bölüm izle (Sezon Finali) için tüm detaylar haberimizde.