İyilik dizisinin afişi yayınlandı

İyilik dizisinin afişi yayınlandı
İyiliği yalnız iyiler anlar kötülüğü ise herkes" sloganıyla yayınlanan iyilik dizisinin afişi dizi severleri heyecanlandırdı İyilik dizisinin ilk bölümü ne zaman?

Bir kadının en sevdiği tarafından aldatılması ve kendi çocukları için yeniden mücadeleye başlamasını anlatan “İyilik” dizisinin afişi paylaşıldı. Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve İsmail Demirci’yi aynı projede buluşturan İyilik dizisi yine bir Güney Kore yapımı olan “The Queen’s House” dizisinden uyarlandı. Dizi severler merak ediyor Murat Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Fox Tv yapımı İyilik ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor? İyilik dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Dizinin ilk bölümü ne zaman? Şimdi detaylar

İyilik dizisinin afişi yayınlandı

Başrollerini Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş’ın paylaştığı gerilim ve dram dizisi İyilik dizisi ekran macerası için gün sayıyor. Afişi yayınlanan “İyilik”, 29 Nisan Cuma saat 20.00’de Fox Tv’de ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

İyilik dizisi konusu nedir?

Cuma günleri Fox Tv’de yayınlanacak olan gerilim ve dram dizisi İyilik iki kadının birbiriyle sınanmasını ve çocukları için mücadele etmesini ekrana taşıyor. Dışardan bakıldığında çok mutlu ve başarılı görülen imrenilen Neslihan, kusursuz bir yaşam sürdüğünü sanmaktadır. Kocası ise ona çok değer vermekte ve onu el üstünde tutmaktadır. Neslihan bir gün kocasının kendisini aldattığını öğrenir ve şok olur. Üstelik kocası onu kardeşi yerine koyduğu Damla’yla aldatmaktadır. İnandığı bütün değerlere tepetaklak olan Neslihan kendini sorgulamaya başlar ve hayatı yeniden anlamlandırır. Ailesi ve çocukları için mücadeleye karar veren mücadeleye karar veren Neslihan için her şey yeniden başlıyordur.

İyilik dizisinde kimler oynuyor?

Ülkemizde son zamanlarda artan Güney Kore uyarlamalarından biri olan İyilik dizisi “The Queen’s House” dizisinden esinlendi. Hatice Şendil, İsmail Demirci, Perihan Savaş ve Sera Kutlubey’in başrollerini paylaştığı İyilik dizisinde ayrıca Ekin Mert Daymaz, Neslihan Yeldan, Nebahat Çehre, Kerem Fırtına, Uğur Çavuşoğlu ve Saygın Soysal gibi başarılı oyuncular yer alıyor. İlk bölümü 29 Nisan Cuma akşamı Fox Tv’de izleyicisiyle buluşacak olan iyilik dizisinin afişi dizi severler tarafından beğenildi. İyilik yeni bölümleriyle her hafta cuma günü saat 20:00 'da Fox TV’de. Keyifli seyirler.

21-04-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar