Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap
Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor.

Ünlü şarkıcı Hadise ile yılan hikâyesine dönen ilişkisini bitiren Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap geldi. Hayranları Hadise ile Kaan Yıldırım'ın ayrılığında kimin rolü olduğunu merak ediyor. Olayların Zarrab’tan ayrılan Ebru Gündeş ile bir ilgisi var mı? İşte çok boyutlu ilişkiler ağında gelinen son nokta haberimizde. Şimdi detaylar

Kaan Yıldırım'dan o iddiaya flaş cevap

Fırtınalı bir şekilde başlayan ancak saman alevi çabuk sönen Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı bitti ama tartışmalar bitmek bilmiyor. Türkiye, İran ve Amerika’da gündem olan olaylar zincirinde ünlü iş adamı Reza Zarrab ile gizli aşk yaşadığı iddia edilen Hadise hem Kaan Yıldırım’dan ayrılmak zorunda kaldı hem de Zarrab ile Ebru Gündeş’in boşanmasına sebep oldu. Magazin dünyasında yaşanan rezalete bir yenisini ekleyen Hadise’nin Reza Zarrab ile aşk yaşadığını haber alan Kaan Yıldırım hayatının şokunu yaşadı. Yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atmaya çalışan Kaan Yıldırım, ahlaksız olayın detaylarını öğrenmek için Ebru Gündeş'le irtibata geçti. Gündeş'in tüm detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması üzerine hemen harekete geçen Kaan Yıldırım, Hadise’nin ısrarına rağmen onunla olan birlikteliğine bir daha açılmamak üzere nokta koydu. Hadise’nin tüm inkâr çabalarına karşın sosyal medyayı sarsan olay üzerine ünlü oyuncu Kaan Yıldırım olay hakkında açıklama yaparak kendini temize çıkardı.

Olaylar zincirinde Ebru Gündeş'in parmağı var mı?

Reza Zarrab ile Hadise arasında ortaya çıkan ahlaksız ilişki hem Kaan Yıldırım’ı hem de Ebru Gündeş’i hayranları nezdinde sıkıntıya soktu. Yasak aşkı haber alan Kaan Yıldırım, Zarrab’tan boşanan Ebru Gündeş ile temasa geçerek detayları öğrendi. Yaşanan ahlaksızlığı kaldıramayan genç oyuncu Hadise’den ayrıldı. Ancak olay sosyal medyada başka bir boyuta taşındı. Güya Zarrab’tan boşanan Ebru Gündeş, intikam almak için Kaan Yıldırım ile temasa geçmiş. İğrenç iddia üzerine basına açıklama yapmak zorunda kalan Kaan Yıldırım, bu iddiaya Instagram hesabından şöyle cevap verdi: “Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum. 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Hadise ile bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler”

Canlitv olarak magazin dünyasında dönen olayları takipçilerimize duyurmaya devam edeceğiz.

19-06-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar