Kanal D dizisi Yargı'ya bomba transfer!

Kanal D dizisi Yargı'ya bomba transfer!
Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrol oynadığı diziye Merdan Kaya karakteri eklendi. Tüm dengeleri değiştirmesi beklenen güçlü karakteri usta oyuncu Cezmi Baskın oynayacak.

Kanal D’nin pazar akşamlarına damga vuran gerilim ve gizem dizisi Yargı'ya bomba transfer yapıldı. Dizi severler usta oyuncu Cezmi Baskın'ın canlandıracağı karakteri ve Yargı'nın oyuncu kadrosunu merak ediyor. Şimdi detaylar

Kanal D dizisi Yargı'ya bomba transfer!

Hiç bitmeyen aksiyon ve gerilim yönüyle pazar günleri Kanal D ekranlarında yer alan Yargı dizisine çok güçlü bir karakter dahil oldu. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı diziye Merdan Kaya karakteri eklendi. Tüm dengeleri değiştirmesi beklenen güçlü karakteri usta oyuncu Cezmi Baskın oynayacak.

İzleyiciye büyük sürpriz yapıldı

6 haftalık performansıyla adından söz ettiren, hiç azalmayan temposu ve heyecanı ile izleyiciden tam not alan Yargı’nın 6. bölümünde izleyiciye sürpriz yapıldı. yer aldığı birbirinden çok farklı rolleri büyük ustalıkla yerine getiren oyuncu Cezmi Baskın, dizinin yayınlanan 6’ıncı bölümünde ilk kez izleyicisi karşısına çıktı. Usta oyuncunun canlandığı Merdan Kaya karakteri dizinin reytinglerini nasıl etkileyeceği merak konusu  oldu.

Her alemin adamı: Merdan Kaya

Yargı dizisine 6. bölüm itibariyle katılan Merdan Kaya tam anlamıyla dengeleri değiştirecek bir tip. Takıldığı her alemin adamı olan bu yaşlı kurt, zamanın kabadayıları ve mafya dünyasıyla içli dışlı olmayı başarmış biridir. İstanbul’da olup biteni yakından takip eden bu esrarengiz adam, eskilerden olması sebebiyle gittiği yerlerde büyük hürmet görmektedir.  Dağ gibi duruşu ve bakışlarıyla ürkütücü görünse de gerektiğinde merhametini de esirgemez.

Yargı dizinde kimler oynuyor?

genç yönetmen Ali Bilgin'in rejisörlüğünü yaptığı Yargı dizisi Sema Ergenekon’un kaleminden çıkarken başrolleri Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz paylaşıyor. Bir avukatla bir savcının gittikçe büyüyen aşkını le alan gerilim dizisinde ayrıca Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş de rol alıyor. ‘Yargı’ her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında. Keyifli seyirler.

27-10-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar