03 Medya’nın İki Dizisi Aynı Gün Yayınlanacak

03 Medya’nın İki Dizisi Aynı Gün Yayınlanacak
03 Medya tarafından hazırlanan Aziz ve Sana Söz dizileri aynı gün ve saatte Cuma akşamında karşı karşıya geldi. İki diziden hangisinin ayakta kalacağı merakla beklenmeye başlandı.

Televizyon dizileri arasında yaşanılan rekabet ve reyting yarışı tüm hızı ve acımasızlığıyla devam ediyor. Öyle ki henüz yeni başlayan diziler daha bir dönemi tamamlamadan bir bir final yapmaya başladı. Kanallar için artık her gün zor ve her gün riskli. Özellikle Cuma akşamları ve Pazar akşamları adeta birer kıyamet gecesi gibi. Bu günlerde yer alan diziler adeta ateşe düşmüş kar gibi eriyip gidiyor. Pazar ve Cuma akşamlarında yayında kalma başarısı artık başlı başına bir başarı olarak görülüyor. Kanallar da bu günlere en iyi ve iddialı yapımlarını koyuyorlar. Yapım ajanslarının ise  bu günlerde yayınlanacak dizilerin ne zaman final yapacağını beklemekten başka ellerinden bir şey gelmiyor. Pek çok dizi üreten ve başarılı bir ajans olarak görülen 03 Medya bugünlerde en büyük şanssızlığı yaşayan yapım şirketi olarak sektörde konuşuluyor. Ajansın en önemli iki dizisi olan ve yakında ekrana gelecek Aziz ile Sana Söz aynı gün ve saatte farklı kanallarda birbiriye rekabete edecek.

03 Medya Cuma Akşamı Kendisiyle Yarışacak

03 Medya şu sıralar yayına girecek iki iddialı yapımı için heyecan içinde. İki farklı kanal olan Show Tv ve Star Tv ekranlarında yayına girecek iki iddialı ve önemli dizinin yapımcılığını üstlenen 03 Medya heyecanlı bir bekleyiş içine girerken ne yazık ki Show Tv’nin ve Star Tv’nin kendi hazırladığı iki yapımı karşı karşıya koyması bir anda bütün gözleri 03 Medyaya çevirdi. Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Murat Yıldırım ile Damla Sönmez’in rol aldığı Aziz ile Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve Erkan Petekkaya ile Nehir Erdoğan’ın rol aldığı Sana Söz Cuma akşamı saat 20.00’da karşı karşıya gelecek. Cuma günü gibi güçlü bir günde iki yapımı reyting yarışına girecek 03 Medya ise iki dizisinin akıbetini merak etmeye başladı.

Sana Söz Ve Aziz Karşı Karşıya

03 Medya tarafından hazırlanan ve şu sıralar tanıtım fragmanları yayınlanan Show Tv’nin iddialı dizisi Aziz ve Star Tv’nin güçlü yapımı Sana Söz Cuma akşamları aynı saatte karşı karşıya gelecek. Başka kanallarda da güçlü yapımların olduğu Cuma akşamında iki dizinin yapımcısı 03 Medya hangi dizisinin reyting yarışından galip geleceğini merak ve biraz da kaygıyla izleyecek. Daha önce Star Tv’nin Cuma akşamına koyacağını duyurduğu Sana Söz’e ek olarak şirketin hazırladığı Aziz’in de Show Tv tarafından aynı güne yayın akışına konulması ise sektörde merakla beklenen bir durum olarak ortaya çıktı. Bakalım Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Kıbrıs Zafere Doğru gibi güçlü yapımların olduğu Cuma akşamında Aziz ve Sana Söz ne yapacak?

 

27-10-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar