Kardeşlerim Kadir neden yok? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı?

Kardeşlerim Kadir neden yok? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı?
Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı dizide neden yok? Sevilen dizinin ana karakterlerinden olan Kadir Kardeşlerim'den ayrıldı mı?

Birbirine sıkı sıkıya bağlı dört kardeşin hikayesini ekrana taşıyan Kardeşlerim dizisi Atv ekranından seyirciyle buluşuyor. Anne ve babasını talihsiz bir şekilde kaybetmiş dört kardeşin hayata tutunma yolculuğu her cumartesi ekrana geliyor. Kardeşlerin en büyüğü olan Kadir'i canlandıran Halit Özgür Sarı'nın yokluğu ise dikkatlerden kaçmadı. Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisinin yeni bölümünde neden yok? Kardeşlerim Kadir öldü mü? Kardeşlerim dizisinin takipçileri internetten bu soruların cevabını arıyor. Kardeşlerim Kadir neden yok? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı? İşte Halit Özgür Sarı'nın diziden ayrılma nedeni…

Halit Özgür Sarı Kardeşlerim yeni bölümde neden yok?

Kadir, Emel, Asiye ve Ömer kardeşlerin hikayesinde herkesi duygulandıran bir sahne yaşanmıştı. Anne ve babasını kaybeden dört kardeşin artık yeni bir acısı daha oldu. Kardeşlerim dizisinin Kadir'i senaryo gereği öldü ve diziden ayrıldı. Kardeşlerim son bölümde yaşanan olay sonrasında izleyici Kadir'in akıbetini merak etmeye başlamıştı. Kadir öldü mü? aramaları da son günlerde yoğunlaştı. Kardeşlerim Kadir'in diziden ayrıldığı haberi ise dizinin sosyal medya hesabından paylaşıldı. Kadir'in hastane videosuna 'Kadir hayata gözlerini yumdu' notu eklendi ve paylaşım yapıldı. Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Ahu Yağtu gibi oyuncuların yer aldığı Kardeşlerim dizisinden Halit Özgür Sarı ayrıldı.

Halit Özgür Sarı'nın yeni projesi belli oldu mu?

NGM Medya imzası taşıyan Kardeşlerim dizisinden ayrılan Halit Özgür Sarı'nın yeni adresi de belli oldu. Başarılı oyuncu Halit Özgür Sarı Tv8'de yayınlanan fenomen dizi Kırmızı Oda'ya katıldı. Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda dizisinin ilk sezonunda da kadroda yer alıyordu. Daha sonra diziden ayrılarak Kardeşlerim dizisi ile anlaşmıştı. Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda'ya yine aynı karakterle dönüyor. Kırmızı Oda'da Binnur Kaya'nın canlandırdığı Doktor Hanım'ın yeni hasta hikayelerinde Doktor Murat'ı Halit Özgür Sarı canlandıracak. Ekranın sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda'ya katılan Halit Özgür Sarı seyirciden uzak kalmayacak. Halit Özgür Sarı oyunculuk kariyerine Diriliş Ertuğrul dizisi ile adım atmıştı. Kardeşlerim dizisindeki performansıyla da göz dolduran Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda kadrosuna dahil oldu.

11-12-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar