Kenan İmirzalıoğlu baba oldu! Ünlü çift hastaneden ayrıldı!

Kenan İmirzalıoğlu baba oldu! Ünlü çift hastaneden ayrıldı!
Ünlü oyuncu Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bekledikleri bebeklerini kucağına aldı. Kenan İmirzalıoğlu babalık sevinci gözlerinden okunurken ünlü çift hastaneden çıktı!

Ekranların sevilen isimleri Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun mutlu günü. Ünlü çift bebekleri Lalin'i kucağına almanın sevincini yaşıyor. Sinem Kobal dün gece gittikleri özel hastanede doğum yaptı. Ünlü oyuncunun suda doğum yöntemini tercih ettiği ve ismini daha önceden belirledikleri bebeklerini kucaklarına aldığı öğrenildi. Kenan İmirzalıoğlu'nun babalık sevincinin gözlerinden okunduğu hastane çıkışında ünlü çift, magazin gazetecileriyle sevinçlerini paylaştı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu hastaneden ayrıldı

Ünlü çift bebekleri Lalin'le birlikte hastaneden ayrılırken basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Gazetecilere konuşan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu duygularını anlattı. Suda doğum yaptığı öğrenilen Sinem Kobal oldukça sağlıklı ve dinç görünüyordu. Kobal gazetecilere yaptığı açıklamada, "Dün öğlen saatlerinde doğdu. Heyecanlıyız biz de. Çok teşekkür ediyorum. Yeni hayatımıza başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sinem Kobal suda doğum yöntemini tercih etti

Mutluluğu yüzüne yansıyan Kenan İmirzalıoğlu bebeği Lalin'i taşırken görüntülere yansıdı. Ünlü çift mutlu bir şekilde hastaneden ayrılırken İmirzalıoğlu'na da duyguları soruldu. Ünlü oyuncu, gazetecilere esprili bir yaklaşımla açıklama yaptı. İmirzalıoğlu, "Hepinizi daha farklı görüyorum, çok daha tatlı geliyorsunuz. Buraya kadar zahmet ettiniz. Çok mutluyuz. Çok güzel bir duygu. Allah herkese nasip etsin" dedi. Sinem Kobal'in her anında yanında olduğunu söyleyen İmirzalıoğlu doğuma girdiğini belirtti.

İmirzalıoğlu'ndan hastane personeline çikolata ikramı

Mutlu bir evlilikleri olan ünlü çift Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebekleri Lalin'le yeni bir hayata başlıyor. Kenan İmirzalıoğlu her fırsatta baba olmak istediğini dile getiriyordu. Evliliklerine canlılık katacak Lalin bebeğin dünyaya gelişi çifte yeni bir moral kaynağı olmuş gibi görülüyor. Özel bir hastanede doğum yapan ünlü çiftin hastanenin bir katını bu doğum için kapattığı da doğum hakkında gelen bilgiler arasında. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu baba olduktan sonra hastane personeline çikolata ikram etmiş. Biz de canlitv.com ailesi olarak Lalin bebeğe hoş geldin diyoruz…

22-10-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar