Kenan İmirzalıoğlu’nun Abisi Derviş’i Görenler şaşırıp Kaldı! Hangisi Kenan Ayırt Edemediler!

Kenan İmirzalıoğlu’nun Abisi Derviş’i Görenler şaşırıp Kaldı! Hangisi Kenan Ayırt Edemediler!
Magazin dünyasında ünlülerin benzerleriyle ilgili haberler her zaman çekici olmuştur. Bu isimlerden oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi Derviş’le benzerliği dikkat çekiyor.

Tanıdığımız, bildiğimiz her gün ekranda ya da başka mecralarda gördüğümüz pek çok ünlünün ikizi var ve biz bunları birbirinden ayırt etmekte zorlanıyoruz. Zaman zaman karşılaştığımızda hangisi ünlü hangisi değil bilemiyoruz. Bu durum zaman zaman hoş esprilere, sürprizlere de sebep oluyor. Bizde onların bu hallerini görüp tebessüm ediyoruz. Ancak bazı ünlüler var ki onlar ikiz olmadıkları halde hatta aralarında herhangi bir kan bağı olmadığı halde birebir aynılar. Bu durum iyice garip geliyor onları sevenlere. İşte bu abi kardeş ikilisinden biri de hepimizin çok yakından tanıdığı, oynadığı film ya da dizilerle bizleri kendisine hayran bırakan Kenan İmirzalıoğlu. Ünlü oyuncun abisi Derviş İmirzalıoğlu’yla benzerliği hayranlarını o kadar şaşırtıyor ki çevrelerindekiler ikili için ikiz olsalar ancak bu kadar benzerlik olurdu diye yorum yapıyorlar. Geçtiğimiz günlerde ikinci kez evlenen Derviş İmirzalıoğlu’nu görenler bu benzerlik karşısında şaşırıp kaldılar. İşte detaylar!

Kenan İmirzalıoğlu Abisi Derviş’in Aynısının Benzeri!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu hiç şüphesiz oyuncular arasında en başarılı olanların başında geliyor ve bu başarısını da fazlasıyla hak ediyor. Oyuncu bugüne kadar rol aldığı pek çok film ve dizide göstermiş olduğu performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış durumda. Güzel oyuncu Sinem Kobal ile mutlu bir evlilikleri olan Kenan İmirzalıoğlu’nun abisi derviş İmirzalıoğlu’nun yengesi Sinem Kobal’la olan fotoğrafları magazin basının da yer alınca herkes şok oldu. Sinem’in yanındakinin Kenan mı yoksa abisi derviş mi olduğunu ayırt etmekte zorlananlar iki kardeşin benzerliği karşısında ne diyeceklerini bilemediler. Abi kardeş arasındaki inanılmaz benzerlik görenleri şaşkına uğratırken magazin ve sosyal medya bu benzerlik karşısında herkes aynı yorumu yaptı: Abi kardeş ikiz gibiler.

Derviş İmirzalıoğlu Kimdir?

Ankara’da dünyaya gelen Derviş İmirzalıoğlu Makine mühendisidir. Daha önce İngilizce öğretmeni ve aynı zamanda pilates eğitmeni olan Özge Balcı ile evli olan ancak 2015 yılında boşanan çift geçtiğimiz günlerde yeniden nikah masasına oturdu. İki çocuğu olan Derviş İmirzalıoğlu’nun yengesi Sinem Kobal’la çektirdiği selfi geçtiğimiz günlerde magazin gündeminde yer almış ve kardeşi Kenan’la olan benzerliği herkesi şaşkına çevirmişti.

18-04-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar