Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması!

Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması!
Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması! Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Hande Erçel ile olan ilişkisi ile ilgili konuştu. Kerem Bürsin'den evlilik açıklaması.

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin, güzel oyuncu Hande Erçel ile olan ilişkisini devam ettiriyor. Bir kaç aydır aşk yaşayan Kerem Bürsin ile Hande Erçel ikilisinin evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu oldu. Peki Kerem Bürsin ile Hande Erçel evleniyor mu? İşte detaylar..

Bir süredir yeni proje için görüşmelere devam eden yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, geçtiğimiz gün yapımcı Burak Sağyaşar ile birlikteydi. Yeni proje ile ilgili konuşmaktan kaçınan Kerem Bürsin, geçtiğimiz hafta İtalya'ya gerçekleştirdiği seyahat sırasında oldukça fazla ilgi gördüğünü belirterek 'Bu kadar ilgiyi beklemiyordum. Bir sürü oyuncumuz Avrupa'da Türkiye'yi temsil ediyor ve seviliyor. Bu harika bir duygu.' sözlerini kullandı.

Sosyal medya camiasında Can Yaman ile kıyaslanan Kerem Bürsin, 'Ben rekabet halinde değilim. Olayı rekabet olarak görmek yanlış. Hepimiz farklı ülkelerde Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ediyoruz.' sözleri ile açıklamalarına devam etti.

Öte yandan bir süredir aşk yaşadığı Hande Erçel ile ilgili gelen sorulara yanıt veren Bürsin, 'Biz bir aradayken hiç iş konuşmuyoruz. Kendi dünyamızı yaşıyoruz, İlişkimizin tadını çıkarıyoruz. Evlilik çok önemli bir mevzu. Önümüzde işlerimiz ve kariyer planlamamız var. Evliliği konuşmak için henüz erken' diyerek soruları yanıtladı.

Kerem Bürsin kimdir?

4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelen Kerem Bürsin, İstanbul doğumludur. Küçük yaşta oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Kerem Bürsin, Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı Kerem Sayer karakteri ile ün kazanmıştır. Unutursam Fısılda, Şeref Meselesi, Ulan İstanbul, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Can Feda, Yaşayamayanlar, Muhteşem İkili, Aynen Aynen, Eflatun, Sen Çal Kapımı gibi projelerde rol almıştır.

Hande Erçel kimdir?

24 Kasım 1993 yılında dünyaya gelen Hande Erçel, Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatlar Bölümü'nde eğitim görmeye devam eden Hande Erçel, Azerbaycan'da yapılangüzellik yarışmasında ikinci olmuştur. Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Aşk Laftan Anlamaz, Sen Çal Kapımı, Halka, Siyah İnci, Hayat Ağacı, Çılgın Dersane Üniversitede, Çalıkuşu, Mest-i Aşk, Tatar Ramazan, Azize gibi dizilerde rol almıştır. Birden fazla reklam filminde rol almıştır.

17-11-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar