Kerem Bürsin’li Gün Işığım Dizisinin Konusu Ne?

Kerem Bürsin’li Gün Işığım Dizisinin Konusu Ne?
Son dönemin başarılı ve yakışıklı oyuncularından olan ve seyircinin de çok sevdiği isimlerde Kerem Bürsin yeniden ekranlara dönüyor.

Ekranların sevilen simlerinden biri olan ve yer aldığı projelerle adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu Kerem Bürsin yeni projesine hazırlanıyor. Oyuncu Ay Yapım tarafından hazırlıkları süren ve Hafsanur Sancak Tutan’la birlikte rol alacağı yeni dizinin hazırlıklarına başladı. Son zamanlarda adı pek çok yapımla anılan oyuncu Ay Yapım tarafından hazırlanan adı şimdilik Gün Işığım olarak duyurulan projede yer alacak. Hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli olmayan ve Ay Yapım’ın Kanal D ve Show Tv ile görüşme halinde olduğu öğrenildi. Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda yer alacağı ve dram aşk türünde ele alınacak dizinin cast çalışmalarının da devam ettiği öğrenildi. Kübra Sülün tarafından hikaye ve senaryosu kaleme alınan Gün Işığım adlı dizinin çekimlerinin yapılan hazırlıklar sonrasında en geç temmuz ayında aşlaması planlanıyor.

Gün Işığım Konusu Ne?

Ay Yapım tarafından hazırlıkları sürdürülen ve henüz hangi kanalda ekrana geleceği belli olmayan yeni dizilerden biri olan Gün Işığım kod adlı dizinin hazırlıkları hızlandırıldı. Kerem Bürsin’in Oğuz adlı bir karaktere hayat vereceği dizide Kerem Bürsin’in partneri ise güzel oyuncu Hafsanur Sancak Tutan. Hazırlıkları süren dizinin senaryosunu Kübra Sülün kaleme alıyor. Dizi dram ve aşk türünde ele alınıyor. Alaca holding’in veliahtı olan Oğuz’a babası bir vasiyet bırakır ve kendisinin ardından işlerin başına geçmesini, ikinci eşinden olan çocuklarına da göz kulak olmasını ister. Ancak vasiyeti yerine getirmeye hiç niyeti olmayan Oğuz’un yolu kardeşleriyle beraber dolandırıcılık yapan Leyla’yla (Hafsanur Sancak Tutan) kesişir. Leyla’nın yanlış anlaşılmalar sonucu eve bakıcı olarak geldiği sanılır. Oldukça neşeli ve heyecanlı olaylara gebe olan dizinin şu sıralar özellikle cast çalışmalarına yoğunlaşılmış durumda.

Kanalı Belli Değil

Öbür taraftan en geç temmuz ayında sete çıkması beklenen ve hemen ardından da yayına girmesi için çalışmalar yürütülen dizinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz netlik kazanmadı. Ay Yapım tarafından hazırlıkları süren dizi için yapım şirketi Kanal D ve Show Tv ile görüşmelerini halen sürdürüyor. Çok yakın bir zamanda kanalı belli olacak dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimlerinde belli olmasıyla dizinin sete çıkması bekleniyor.

18-05-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar